Reklama
Reklama

10 na 10, czyli Widzew Łódź Futsal zgodnie z planem

Czas < 1 min czytania
10 na 10, czyli Widzew Łódź Futsal zgodnie z planem

LODZ. 03.10.2021 WIDZEW ŁÓDŹ FUTSAL - KS GNIEZNO FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Widzewiacy pokonali LZS Dragona Bojano 5:1 i z kompletem punktów umocnili się na pozycji lidera grupy północnej pierwszej ligi.

Reklama

Czerwono-biało-czerwoni rozpoczęli niedzielne spotkanie w nieco eksperymentalnym składzie. Do bramki wrócił co prawda Dariusz Słowiński, który pauzował w poprzednim meczu za czerwoną kartkę, ale w pierwszej piątce wyjątkowo nie było grającego trenera Marcina Stanisławskiego i Michała Marciniaka. Nie wynikało to jednak z żadnych problemów, a bezpośrednio z planu szkoleniowca na ten mecz.

Strzelanie w starciu pierwszej z ostatnią drużyną w stawce rozpoczął Michał Bondarenko, a do przerwy gola zdobył jeszcze Maksym Panasenko. Więcej działo się po przerwie, kiedy do siatki gości trafił dwukrotnie Jan Dudek i raz Daniel Krawczyk. Dla doświadczonego snajpera i aktualnego lidera strzelców rozgrywek była to szesnasta bramka w sezonie. W drugiej części spotkania honorowego gola udało się zdobyć z kolei przyjezdnym, ale prowadzenie gospodarzy od początku do końca było niezagrożone.

Reklama

Dla widzewiaków pokonanie LZS Dragona Bojano 5:1 było dziesiątym z rzędu zwycięstwem w dziesiątym meczu. Łodzianie mają na koncie komplet punktów, a wicelidera We-Met Futsal Club Kamienica Królewska wyprzedzają o osiem oczek. W bezpośrednim starciu zmierzą się z nim za tydzień na wyjeździe, na zakończenie rundy jesiennej.

Widzew Łódź Futsal – LZS Dragon Bojano 5:1 (2:0)

Reklama

Bramki dla Widzewa Łódź Futsal: Michał Bondarenko, Maksym Panasenko, Jan Dudek (x2), Daniel Krawczyk.

Reklama

Skład Widzewa Łódź Futsal: Dariusz Słowiński – Jan Dudek, Michał Bondarenko, Maksym Panasenko, Daniel Krawczyk oraz Maciej Schmidt, Marcin Stanisławski, Michał Marciniak, Damian Kopa, Tomasz Gąsior.

Piłka nożna

futsalWidzew Futsal

Dodaj komentarz

Reklama