Reklama
Reklama

50 zł od Noblebet dla posiadaczy karnetów na Widzew

Czas < 1 min czytania
50 zł od Noblebet dla posiadaczy karnetów na Widzew

Sponsor Widzewa Łódź przygotował specjalną promocję dla kibiców klubu. Każdy z nich, który posiada aktualny karnet na mecze swojej drużyny, może dostać 50 zł bonusu na zakłady w Noblebet, bez żadnych wpłat.

Reklama

Ta wyjątkowa oferta pozwala zacząć przygodę z zakładami bukmacherskimi bez żadnego ryzyka. Noblebet każdemu właścicielowi karnetu na mecze domowe Widzewa Łódź w sezonie 2021/2022 (zgodnie z regulaminem dotyczy posiadaczy karnetu na cały sezon lub przynajmniej jego pierwszą rundę) oferuje bez żadnych dodatkowych wymogów 50 zł na spróbowanie się w bukmacherce. Zakłady sportowe to nie tylko wiedza, ale również przeczucie i odrobina szczęścia, które wspólnie mogą zaowocować wsparciem domowego budżetu, dlatego z wyjątkowej oferty Noblebet warto skorzystać.

CZYTAJ TEŻ: TRENER WIDZEWA OSTRZEGA PRZED STOMILEM

Reklama

Wszystkich zainteresowanych szczegółami widzewskiej promocji karnetowej Noblebet odsyłamy do jej regulaminu (TUTAJ), który określa warunki niezbędne do skorzystania z niej. Najważniejsze z nich to przesłanie firmie kopii karnetu i konieczność 3-krotnego obrotu uzyskanej premii przy łącznym kursie minimum 1.85.

Co ważne, bonus przysługuje nie tylko nowym, ale też dotychczasowym klientom Noblebet.

Reklama

Weryfikacja przyznania środków może trwać do 48 godzin, ale jest szansa, że w przypadku zgłoszenia się do promocji jeszcze w czwartek, środki będą dostępne już na piątkowy mecz Widzewa ze Stomilem Olsztyn.

Reklama

Macie karnet, a nie graliście jeszcze z Noblebet, który jest oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź? Załóżcie konto jeszcze dziś (REJESTRACJA I KURSY NA MECZ STOMIL – WIDZEW).

Ps. Noblebet wskazuje Widzew jako zdecydowanego faworyta meczu ze Stomilem Olsztyn. Kurs na zwycięstwo łodzian wynosi 2.0, a na triumf gospodarzy 4.15. Jeśli zaś ktoś uważa, że w tym meczu nie padnie żadna bramka, może postawić na takie zdarzenie przy bardzo atrakcyjnym kursie 8.25! Zapraszamy do gry (WIĘCEJ)!

Reklama

Piłka nożna

Fortuna 1 LigaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama