Reklama
Reklama
Reklama

Aleksandra Wójcik przedłużyła kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź

Czas < 1 min czytania
Aleksandra Wójcik przedłużyła kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź

Ola Wójcik zostaje w ŁKS Commercecon 2020-02-15 (fot. Marian Zubrzycki)

Po Klaudii Alagierskiej i Krystynie Strasz kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź przedłużyła Aleksandra Wójcik! Dla przyjmującej reprezentacji Polski będzie to już trzeci sezon w biało-czerwono-białych barwach.

Reklama

Karuzela transferowa się kręci, rozmowy trwają, a ich efektem są kolejne podpisane kontrakty. Jedną z Wiewiór, które pozostaną na następny sezon w klubie z alei Unii 2 będzie przyjmująca Aleksandra Wójcik.

Przypomnijmy, że Ola Wójcik karierę rozpoczęła w MKS-ie Świdnica. Potem kontynuowała szkolenie w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZPS Sosnowiec. Z SMS-u w 2013 roku przeniosła do ekipy z Legionowa, a trzy lata później podpisała kontrakt z Muszynianką Muszyna. W małopolskim klubie spędziła dwa lata, a następnie zdecydowała się przeprowadzkę do Łodzi.

Reklama

Podpisanie kontraktu z ŁKS-em Commercecon okazało się strzałem w „10”. Już w pierwszym wspólnym sezonie odniosła wielki sukces, zdobywając pierwsze w karierze seniorskie mistrzostwo Polski. W sezonie 2019/2020 dołożyła do swojej medalowej kolekcji brązowy krążek MP. Teraz czas na kolejne wyzwania wspólnie z ŁKS-em Commercecon!

– Bardzo cieszę się z przedłużenia kontraktu. To będzie mój trzeci sezon w ŁKS-ie. Poprzednie dwa były najlepszymi w mojej dotychczasowej karierze, co z pewnością ułatwiło rozmowy dotyczące przyszłości. Myślę, że nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiem, że w nadchodzącym sezonie życzę sobie i wszystkim naszym wspaniałym kibicom kolejnego medalu. Z ich wsparciem, a naszą ambicją i walką jestem pewna, że dostarczymy wszystkim wielu kolejnych  niezapomnianych emocji – skomentowała na gorąco Aleksandra Wójcik.

Nie zapomnijmy, że Ola Wójcik to również reprezentantka Polski. Jej świetna postawa w sezonie 2018/2019 zaowocowała powołaniem przez trenera Jacka Nawrockiego na mistrzostwa Europy. Biało-czerwone wywalczyły w tym turnieju wysokie 4. miejsce. 

Reklama

fot. Marian Zubrzycki

Siatkówka

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama