Polki w eliminacjach do mistrzostw świata wygrały z Armenią 1:0. Pomogła w tym zawodniczka TME SMS, Anna Rędzia.
Pierwsze zwycięstwo Polek w eliminacjach do mistrzostw świata stało się faktem. pokonały Armenię 1:0. Biało-czerwone wygrały po golu Weroniki Zawistowskiej. W 70. minucie meczu na boisku pojawiła się zawodniczka TME SMS, Anna Rędzia, która zmieniła Ewelinę Kamczyk. Oprócz niej na zgrupowaniu przebywają jeszcze dwie piłkarki drużyny Marka Chojnackiego: Oliwia Szperkowska i Katarzyna Konat. Polskę reprezentować miała również Klaudia Jedlińska, ale z gry w kadrze wykluczyła ją kontuzja. Polki po dwóch meczach eliminacji mają cztery punkty i zajmują pierwsze miejsce w grupie.
Armenia - Polska 0:1 (0:1)
Bramka: Weronika Zawistowska (27).
Armenia: Lena Andriasjan - Sydney Vermillion, Nora Eghjan, Kristine Aleksanjan, Armine Chaczatrjan (53. Liana Ghazarjan), Ani Ghukasjan - Ani Karapetjan (90. Susanna Badaljan), Maria Sachinowa (86. Luiza Ghazarjan), Olga Osipjan (90. Nyree Der-Megerdichian), Anna Dallakjan (86. Oksanna Pizlowa) - Maral Artin.
Polska: Anna Szymańska - Sylwia Matysik (90. Natalia Padilla-Bidas), Małgorzata Mesjasz, Paulina Dudek, Martyna Wiankowska - Gabriela Grzywińska (71. Nikol Kaletka), Adriana Achcińska, Dominika Grabowska (46. Nikola Karczewska) - Weronika Zawistowska, Kinga Kozak, Ewelina Kamczyk (71. Anna Rędzia).
fot: TME SMS

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.