Architekt sukcesów PGE Skry Bełchatów wraca do pracy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Architekt sukcesów PGE Skry Bełchatów wraca do pracy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Inne sportyByły prezes PGE GiEK Skry Bełchatów w piątej drużynie ekstraklasy. Konrad Piechocki to architekt sukcesów PGE Skry Bełchatów. Za jego rządów, bełchatowianie osiągali największe sukcesy w historii. Na przełomie kwietnia i maja 2023 roku musiał zrezygnować z powierzonej mu funkcji. Jak sam przyznawał ważyły się losy dziewięciokrotnych mistrzów Polski.

Były prezes PGE GiEK Skry Bełchatów w piątej drużynie ekstraklasy.

Konrad Piechocki to architekt sukcesów PGE Skry Bełchatów. Za jego rządów, bełchatowianie osiągali największe sukcesy w historii. Na przełomie kwietnia i maja 2023 roku musiał zrezygnować z powierzonej mu funkcji. Jak sam przyznawał ważyły się losy dziewięciokrotnych mistrzów Polski. Gdyby nie odszedł, klub nie dostałby pieniędzy na dalsze funkcjonowanie.

Były prezes PGE GiEK Skry Bełchatów w drużynie ekstraklasy

Przez kolejne miesiące Piechocki miał przerwę od sportu. Wrócił po roku, ale do innej dyscypliny. Piechocki będzie prezesem MKS-u Piotrcovii Piotrków Trybunalski. To żeńska drużyna piłki ręcznej. Sezon 2023/2024 zakończyła na piątym miejscu.

-  Po rocznej przerwie od zarządzania sportem mam przyjemność wrócić i być w projekcie MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - napisał Piechocki na Instagramie.

- Tomaszowi Ostrowskiemu dziękuję za zaufanie. Dziękuję za możliwość budowania sportu.Od zawsze patrzyłem na najwyższe cele i tak również będzie tym razem ! Wierzę głęboko, że wspólnie z miastem Piotrków Trybunalski, Sponsorami oraz wszystkimi przyjaciółmi Klubu krok po kroku wejdziemy na szczyt. Z szacunku do historii, budujemy przyszłość - dodał były prezes PGE Skry.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo