Reklama
Reklama
Reklama

Benvenuta Roma Napoleoni!

Czas < 1 min czytania
Benvenuta Roma Napoleoni!

Stefano Napoleoni, ulubieniec kibiców Widzewa sprzed lat, został tatą.

Reklama

Napoleoni trafił do Widzewa latem 2006 roku. Sprowadził go prezes Zbigniew Boniek. Włoch szybko stał się ulubieńcem kibiców z al. Piłsudskiego 138. Już w swoim pierwszym meczu z w ekstraklasie zdobył gola w wygranym meczu z Górnikiem Łęczna.

W Widzewie zagrał w 61 meczach i zdobył jedenaście goli. Fani łódzkiej drużyny polubili go za bardzo dobrą technikę – nie bał się pojedynków jeden na jeden, za szybkość i za to, że zawsze był uśmiechnięty. Zawsze też bardzo dobrze wypowiadał się o Widzewie i jego kibicach.

Reklama

Z Łodzi w 2008 roku przeniósł się do Grecji, gdzie występował w Lewadiakosie i PAE Atromitos. Z kolei w 2016 roku trafił do Turcji do klubu Başakşehir. Od 2019 roku jest z kolei graczem Göztepe SK.

34-letni obecnie Włoch pochwalił się w mediach społecznościowych, że został ojcem: „Moje życie jest dla ciebie. Witaj Roma”, a jego partnerka napisała” „Witamy miłości naszego życia! Witamy Roma Napoleoni!”.

Stefano Napoleoni z dzieckiem

Gratulacje Napoleoniemu złożyli m.in. jego byli koledzy z Widzewa: Ugo Ukah oraz Bartosz Fabiniak. „Łódzki sport” się przyłącza! Congratulazioni Stefano! 

Reklama

Piłka nożna

Stefano NapoleoniWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama