Benvenuta Roma Napoleoni!

Reklama


Czas < 1 min czytania

Stefano Napoleoni, ulubieniec kibiców Widzewa sprzed lat, został tatą.

Napoleoni trafił do Widzewa latem 2006 roku. Sprowadził go prezes Zbigniew Boniek. Włoch szybko stał się ulubieńcem kibiców z al. Piłsudskiego 138. Już w swoim pierwszym meczu z w ekstraklasie zdobył gola w wygranym meczu z Górnikiem Łęczna.

W Widzewie zagrał w 61 meczach i zdobył jedenaście goli. Fani łódzkiej drużyny polubili go za bardzo dobrą technikę – nie bał się pojedynków jeden na jeden, za szybkość i za to, że zawsze był uśmiechnięty. Zawsze też bardzo dobrze wypowiadał się o Widzewie i jego kibicach.

Reklama

Z Łodzi w 2008 roku przeniósł się do Grecji, gdzie występował w Lewadiakosie i PAE Atromitos. Z kolei w 2016 roku trafił do Turcji do klubu Başakşehir. Od 2019 roku jest z kolei graczem Göztepe SK.

34-letni obecnie Włoch pochwalił się w mediach społecznościowych, że został ojcem: „Moje życie jest dla ciebie. Witaj Roma”, a jego partnerka napisała” „Witamy miłości naszego życia! Witamy Roma Napoleoni!”.

Stefano Napoleoni z dzieckiem

Gratulacje Napoleoniemu złożyli m.in. jego byli koledzy z Widzewa: Ugo Ukah oraz Bartosz Fabiniak. „Łódzki sport” się przyłącza! Congratulazioni Stefano! 

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Stefano NapoleoniWidzew Łódź

Dodaj komentarz