Prawdziwy Bomba zagra w ŁKS-ie.
ŁKS ma nowego bramkarza. To Łukasz Bomba, który poprzednie sezony spędził w Rakowie Częstochowa. W barwach rezerw mistrzów Polski, właśnie w tym roku zadebiutował w seniorskim futbolu, zaliczając dwa występy w rozgrywkach trzeciej ligi (spotkania drugiej drużyny Rakowa z Rekordem Bielsko-Biała i Gwarkiem Tarnowskie Góry).
19-letni bramkarz podpisał z ŁKS-em umowę obowiązującą przez dwa lata. Jest wychowankiem Pogoni Zduńska Wola. Na początku będzie występował w drugoligowych rezerwach.

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.