Reklama
Reklama

Bramkarz Widzewa bohaterem meczu na szczycie [OCENY]

Czas 2 min czytania
Bramkarz Widzewa bohaterem meczu na szczycie [OCENY]

Dominik Kun z Widzewa FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Widzew zremisował drugi kolejny mecz na swoim stadionie, jednak utrzymał pozycję lidera. O tym, jak to było trudne, świadczy ocena Jakuba Wrąbla.

Reklama

Jakub Wrąbel – 6

Piłkarz meczu – nie zrobił błędu, wybronił wszystko co mógł, a nawet więcej. Co podniósł rękę, piłka w nią trafiała. Kluczowa były interwencje w pierwszej minucie i ostatniej minucie meczu. Bez niego nie byłoby remisu.

Patryk Stępiński – 4

Napracował się na swojej stronie. Zagrał bardzo solidnie. Można się przyczepić do sytuacji, po którym Widzew stracił gola, ale nie zawiódł.

Reklama

Tomasz Dejewski – 3

W przerywaniu akcji dobry, ale przy wyprowadzeniu zdarzały mu się złe wybory,

Daniel Tanżyna – 3+

Gol i niepotrzebne kartki – tak można podsumować jego spotkanie. Świetnie znalazł się w polu karnym i wyrównał, ale ocenę obniżają mu dwie żółte kartki i osłabienie drużyny. Niepotrzebna, a nawet głupia, była ta druga, bo faulował blisko linii bocznej. W defensywie przydatny w polu karnym, ale im dalej od własnej bramki, tym gorszy. Powinien podziękować Wrąblowi, że jego złe zachowanie nie skończyło się gorzej.

Reklama

Paweł Zieliński – 3+

Zagrał bez błysku. Zrobił swoje, ale można było więcej.

Reklama

Marek Hanousek – 4

Napracował się w defensywie, jak zwykle próbował strzelać, podawać, jednak tym razem bez zrozumienia. Jak zwykle solidny, poniżej pewnego poziomu nie schodzi.

Dominik Kun – 5-

Bardzo aktywny, pracowity, jak mrówka. Przyspieszał akcje, trudno go zatrzymać, bo krótko prowadzi piłkę. Jeden z najlepszych w Widzewie.

Fabio Nunes – 4

Powinien mieć asystę, gdyby Guzdek wykorzystał jego doskonałe podanie. Wie, co zrobić z piłką, jest dobry technicznie, choć brakuje mu szybkości. Nie wytrzymał meczu kondycyjnie.

Reklama

Karol Danielak – 3+

Nie można napisać, że zawiódł, jednak zabrakło zrobienia różnicy w ofensywie. Nie można mieć pretensji o zaangażowanie, ale od tak doświadczonego zawodnika trzeba oczekiwać więcej.

Mattia Montini – bez oceny

Grał za krótko z powodu kontuzji.

Radosław Gołębiowski – 2

Wykonywał dwa rzuty wolne, bez efektu. Zmiana po pierwszej pokazuje, że nie zagrał dobrze.

Reklama

Bartosz Guzdek – 3

Musi strzelić gola na 2:1 i zostać bohaterem. A że z bliska nawet nie trafił bramkę, jego ocena jest obniżona. Sprawiał sporo kłopotów stoperom, jednak w takim spotkaniu trzeba oczekiwać od niego więcej.

Mateusz Michalski – 3

Niczego nie wniósł do gry. Od niego powinno oczekiwać się więcej, tak jak od Danielaka.

Reklama

Piłka nożna

Jakub WrąbelWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama