Był łączony z Widzewem, wylądował w Korei

Opublikowano:
Autor:

Był łączony z Widzewem, wylądował w Korei - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaTomas Petrasek został zawodnikiem koreańskiego Jeonbuk Hyundai Motors. Przez ostatnie lata czeski obrońca grał w Rakowie Częstochowa. Zdobył z nim m.in. Puchar Polski oraz mistrzostwo. To on podnosił puchar za tytuł mistrza Polski dla Rakowa po zakończeniu ostatniego sezonu.

Tomas Petrasek został zawodnikiem koreańskiego Jeonbuk Hyundai Motors.

Przez ostatnie lata czeski obrońca grał w Rakowie Częstochowa. Zdobył z nim m.in. Puchar Polski oraz mistrzostwo. To on podnosił puchar za tytuł mistrza Polski dla Rakowa po zakończeniu ostatniego sezonu. Kontrakt 31-latka skończył się i klub nie zdecydował się go przedłużyć.

Przydałby się Widzewowi?

Mierzący prawie dwa metry stoper był łączony z Widzewem. Ktoś nawet widział go w Łodzi. Kibice mieli nadzieję, że Czech podpisze kontrakt, bo według wielu taki silny i potężny obrońca przydałby się drużynie. Nieoficjalnie mówiło się też jednak, że Petrasek jest poza zasięgiem Widzewa ze względu na jego oczekiwania finansowe.

Nie wiadomo, jak było do końca, wiadomo za to na pewno, że warunki piłkarza spełnił koreański klub Jeonbuk Hyundai Motors. Petrasek podpisał z nim właśnie kontrakt do czerwca 2025 roku. Nowy klub Czecha prowadzi Dan Petrescu, znany m.in. z Wisły Kraków.

Rozwiń

Widzew póki co sprowadził jednego środkowego obrońcę Luisa Silvę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo