Reklama
Reklama
Reklama

Były prezes PZPN chwali łódzkie obiekty. „Łódź ma dwa piękne stadiony”

Czas < 1 min czytania
Były prezes PZPN chwali łódzkie obiekty. „Łódź ma dwa piękne stadiony”

Stadiony ŁKS-u i Widzewa (fot. redakcja / mat. prasowe)

Mamy kolejny dowód na to, że oba łódzkie stadiony wywierają wrażenie nie tylko na kibicach, ale także na ważnych osobistościach europejskiej i światowej piłki nożnej. Tym razem swoim uznaniem dla miejskich stadionów podzielił się Michał Listkiewicz.
Reklama

Nie tak dawno oba łódzkie obiekty wizytował Scott Struthers, delegat UEFA, który w połowie maja przebywał w Łodzi i miał okazję obejrzeć oba łódzkie stadiony. Zarówno stadion ŁKS-u, jak i stadion Widzewa, wywarł na nim pozytywne wrażenie.

Reklama

– Nie mogę zdradzać szczegółów zanim nie zdam raportu do UEFA, ale przyznam, że byłem pod ogromnym wrażeniem infrastruktury i stadionu ŁKS-u – powiedział zapytany przez nas Struthers.

CZYTAJ WIĘCEJ >>> Komisarz UEFA zachwycony stadionem ŁKS-u

Reklama

– Było nam niezmiernie miło usłyszeć słowa pochwały w odniesieniu do obu łódzkich stadionów – tym bardziej, że przedstawiciel UEFA bardzo zwracał uwagę na dostosowanie obiektów do potrzeb różnych uczestników meczów- zawodników, sędziów, kibiców w sektorach czy w strefie VIP, kibiców niepełnosprawnych, dziennikarzy itd., a także pod kątem spełniania wymogów UEFA – mówi w rozmowie z ŁS Marta Przywara, przewodnicząca Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łodzi.

CZYTAJ TAKŻE >>> Delegat UEFA wizytował stadion Widzewa. „Miło usłyszeć słowa pochwały”

Michał Listkiewicz o stadionie ŁKS: „Jest piękny”

Rolę delegata UEFA podczas wtorkowego meczu Ukraina – Irlandia w Łodzi pełnił Michał Listkiewicz. Były prezes PZPN-u był pod wrażeniem rozbudowanego obiektu, a swoimi wrażeniami podzielił się na Twitterze.

Reklama

Nie zabrakło także ciepłego słowa na temat stadionu Widzewa.

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama