Reklama
Reklama
Reklama

Były trener ŁKS-u został dyrektorem sportowym GKS-u Bełchatów

Czas < 1 min czytania
Były trener ŁKS-u został dyrektorem sportowym GKS-u Bełchatów

Wojciech Robaszek, były trener ŁKS-u, został dyrektorem sportowym GKS-u Bełchatów.

Reklama

Robaszek w ŁKS-ie spędził pięć lat. Przygodę z łódzkim klubem rozpoczął w 2013, a zakończył w 2018. Przez ten czas kilkukrotnie pełnił funkcję pierwszego trenera. Jego największym osiągnieciem, był awans do pierwszej ligi, po którym nie mógł prowadzić łódzkiej drużyny ze względu na brak uprawnień. Jego miejsce zajął Kazimierz Moskal. Robaszek, przez kolejne trzy lata pełnił funkcję dyrektora akademii Miedzi Legnica. Pochodzący z łódzkiego czterdziestotrzylatek, doskonale zna nasz region, bo pracował też w Omedze Kleszczów, Zawiszy Rzgów i Piotrcovii Piotrków. Dla oficjalnej strony klubowej GKS-u Bełchatów, Robaszek powiedział:

Jestem przekonany, że moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe, w tym te ostatnie z Akademii Miedzi Legnica, gdzie też wdrażałem ścieżki rozwoju młodych zawodników do piłki seniorskiej, pozwolą mi bez żadnych obaw rozpocząć owocną pracę w Bełchatowie. Dodatkowo moje sukcesy w postaci awansów np. z ŁKS Łódź udowadniają, że potrafię być skuteczny w swych działaniach.

Reklama

Trudno powiedzieć, o co GKS Bełchatów będzie grał w nadchodzącym sezonie, ale wydaje się, że zatrudniając takiego fachowca, klub chce budować podwaliny, pod solidną akademię, skauting najlepszych zawodników z regionu i stopniowy powrót na wyższe szczeble ligowe.

Piłka nożna

GKS BełchatówŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama