Corral znowu strzela. Kontuzjowani w ŁKS-ie

Samu Corral

Reklama


Czas < 1 min czytania

Samuel Corral wrócił do gry i strzelił dwie bramki. Którzy piłkarze ŁKS-u zagrają z Arką?

Samuel Corral rozegrał 45 minut w przegranym 2:4 spotkaniu ŁKS II – Legionovia. Hiszpański napastnik pierwszego gola strzelił już w drugiej minucie spotkania. Drugą bramkę dołożył 20 minut później, a w przerwie zszedł z boiska. Zaprezentował się solidnie, chociaż widać u niego braki fizyczne, które wraz z regularną grą będą zanikały. Występ Corrala w rezerwach powinien wlać odrobinę nadziei w serca kibiców. Prawdopodobnie Hiszpan pomoże Rycerzom Wiosny w starciu z Arką.

W sparingu z Lechem pierwsze minuty od dawna dostali Dawid Arndt i Nacho Monsalve. Stoper z Hiszpanii bierze udział w treningach z drużyną i prawdopodobnie powalczy z Maciejem Dąbrowskim i Oskarem Koprowskim o miejsce w składzie na mecz z drużyną z Gdyni.

Reklama

Na poniedziałkowym treningu udział w ćwiczeniach wzięli Pirulo, Stipe Jurić i Piotr Januczkowicz. Ofensywa ŁKS-u wygląda coraz lepiej, bo w odwodzie jest jeszcze przecież Ricardinho.

Na Arkę prawdopodobnie nie będą gotowi Javi Moreno, Jan Sobociński, Mieszko Lorenc, Adam Marciniak i Michał Trąbka. W ich przypadku rehabilitacja potrwa jeszcze chwilę, ale wydaje się, że trener Kibu Vicuna znalazł im godnych jeżeli nie lepszych zastępców. Na skrzydle dobrze spisuje się Kelechukwu, w obronie błyszczy Dąbrowski i Koprowski, a w pomocy Mikkel Rygaard nareszcie gra na miarę swojego potencjału.

Reklama

Bilety na mecz z Arką można kupować tutaj: https://bilety.stadionalunii.pl//TicketsOnline/ lub w kasach Sport Areny.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz