Reklama
Reklama
Reklama

Dąbrowski zostaje w ŁKS-ie!

Czas < 1 min czytania
Dąbrowski zostaje w ŁKS-ie!

fot. Marian Zubrzycki

Nareszcie dobre wiadomości dla kibiców ŁKS-u! Maciej Dąbrowski podpisał nowy kontrakt. Filar biało-czerwono-białej defensywy zostanie przy al. Unii na kolejny rok.
Reklama

Dąbrowski pojawił się przy al. Unii w połowie ekstraklasowego sezonu i podpisał dwuipółletni kontrakt. Od początku był bardzo ważnym elementem defensywy łodzian. Miał lepsze i gorsze momenty, ale wielokrotnie imponował swoją walecznością, spokojem i doświadczeniem. W ciągu dwóch i pół roku spędzonych przy al. Unii Dąbrowski uzbierał łącznie 66 występów w biało-czerwono-białej koszulce (wiele spośród nich z kapitańską opaską na ramieniu). Zdobył zaledwie jedną bramkę, ale to wystarczyło, aby zapisać się w pamięci kibiców na długie lata. To właśnie Dąbrowski zdobył bowiem bramkę na 0:2 w 67. derbach Łodzi rozgrywanych na stadionie Widzewa.

Reklama
fot. Marian Zubrzycki

Maciej jest doświadczonym zawodnikiem, który nadal potrafi wnieść na boisku i do szatni drużyny wiele pozytywów. Na pewno nie ustrzegł się błędów w ostatnich miesiącach, ale nikt nie powinien kwestionować jego piłkarskiej wartości. Cieszymy się, że nadal będzie reprezentował barwy Łódzkiego Klubu Sportowego – skomentował na łamach oficjalnej strony klubu Janusz Dziedzic, nowy dyrektor sportowy ŁKS-u.

Maciej Dąbrowski podpisał umowę obowiązującą do końca czerwca 2023 roku.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźMaciej Dąbrowski

Dodaj komentarz

Reklama