Reklama
Reklama

Tylko w ŁS! Dariusz Banasik: „Nie miałem propozycji z ŁKS-u”

Czas < 1 min czytania
Tylko w ŁS! Dariusz Banasik: „Nie miałem propozycji z ŁKS-u”

LODZ. 03.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA LKS LODZ - WIDZEW LODZ N/Z KIBICE LKS FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Wszystko wskazuje na to, że Dariusz Banasik nie poprowadzi ŁKS-u w nadchodzącym sezonie.

Klaruje się grono kandydatów na objęcie posady trenera ŁKS-u. Wśród nich wymieniany był Dariusz Banasik. Poprosimy szkoleniowca o komentarz – Nie miałem propozycji od ŁKS-u. Nikt z klubu nie składał mi oferty. Na ten moment nie ma tematu – wyjaśnił Banasik.

Reklama

Czytaj także: Reprezentacja Polski zagra na stadionie ŁKS-u. Będzie komplet?

Dariusz Banasik rozważyłby propozycję ŁKS-u

Zapytaliśmy Banasika, czy gdyby szefowie ŁKS-u chcieli żeby poprowadził drużynę byłby na to gotowy. – Każdą propozycję trzeba rozważyć natomiast na ten moment, po co gdybać skoro nie dzieję się nic ze strony szefów ŁKS-u – powiedział były trener Radomiaka.

Reklama

Wiadomo, że łódzki klub boryka się z problemami organizacyjnymi i następny sezon nie będzie łatwy dla łodzian. – Nie chcę się wypowiadać, skoro nie dostałem żadnej propozycji ze strony ŁKS-u. Nie mogę udzielać takich informacji, czy akurat sprawy organizacyjne zaważyłyby na moim angażu, natomiast póki nie ma żadnej oferty nie ma sensu gdybać – zakończył pochodzący z Łęczycy trener.

Czytaj także: Kazimierz Moskal: Nie wykluczam prowadzenia ŁKS-u

Reklama

Wydaje się, że najpoważniejszym kandydatem na objęcie dwukrotnych mistrzów Polski jest Kazimierz Moskal. Oprócz niego wymienia się nazwisko Dominika Nowaka, ale ten ma ofertę z Chrobrego Głogów. A może szefowie klubu z al. Unii zaskoczą, tak jak to miało miejsce rok temu z Kibu Vicuną?

Reklama

Piłka nożna

Dariusz BanasikŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama