Derby Łodzi. Widzew organizuje pochód. Na ŁKS tramwajem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Derby Łodzi. Widzew organizuje pochód. Na ŁKS tramwajem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaUtrudnienia w ruchu przed derbami Łodzi. Pochód fanów Widzewa na stadion ŁKS-u. W niedzielę o 17:30 rozpoczną się derby Łodzi. Po ponad dekadzie, mecz między odwiecznymi rywalami rozegrany zostanie w ekstraklasie, na stadionie ŁKS-u. To 70.

Utrudnienia w ruchu przed derbami Łodzi. Pochód fanów Widzewa na stadion ŁKS-u.

W niedzielę o 17:30 rozpoczną się derby Łodzi. Po ponad dekadzie, mecz między odwiecznymi rywalami rozegrany zostanie w ekstraklasie, na stadionie ŁKS-u. To 70. jubileuszowe derby. Ale zanim rozpocznie się mecz, trzeba dotrzeć na stadion.

Utrudnienia w ruchu przed derbami Łodzi

Zorganizowana grupa kibiców Widzewa ma zamiar przemaszerować przez miasto. O 14 widzewiacy wyruszą spod swojego stadionu. Będą szli al. Piłsudskiego i Mickiewicza. Można spodziewać się utrudnień w ruchu. Niektóre ulice będą czasowo zamknięte.

Fani ŁKS-u, mogą mieć problem z zaparkowaniem, bo w czasie derbów, w Sport Arenie będą trwały mistrzostwa Europy w badmintona, a w Atlas Arenie koncert da Alessandro Safina. Parking strzeżony tego dnia będzie kosztował 30 złotych. Szefowie łódzkiego klubu zachęcają, by na stadion dostać się komunikacją zbiorową.

Kibicom wybierającym się na stadion Króla rekomendujemy skorzystanie z środków transportu miejskiego, czyli jednej z kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych krążących w pobliżu al. Unii Lubelskiej 2.

Chcąc dotrzeć na stadion jedną z linii należy zwrócić uwagę na przystanki znajdujące się przy obiekcie:

  • Bandurskiego/Atlas Arena
  • Maratońska/Bandurskiego
  • Bandurskiego/Dworzec Łódź Kaliska
  • Dworzec Łódź Kaliska

lub wybrać jedną z linii, które kursują w jego pobliżu, np.: 10A/B, 12, 14, 18, 43A/B, 52, 65B, 76, 80A/C, 83, 86 lub 99.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo