Reklama
Reklama

Dobre wieści z Turcji. Kontuzje omijają piłkarzy Widzewa

Czas < 1 min czytania
Dobre wieści z Turcji. Kontuzje omijają piłkarzy Widzewa

Trening Widzewa podczas zgrupowania w Turcji (fot. Marcin Bryja, widzew.com)

Po luźniejszej niedzieli piłkarze Widzewa ponownie weszli na wysokie obroty i nie zejdą z nich już do końca zgrupowania w Turcji. Co ważne, wszyscy piłkarze są zdrowi i nawet zawodnicy, którzy narzekali na urazy po sobotnich sparingach są do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Reklama

Praca, praca i jeszcze raz praca

Niedziela była dla piłkarzy Widzewa jedynym spokojniejszym dniem podczas obozu w tureckiej Alanyi. Od poniedziałku zespół wrócił do ciężkiej pracy.

– Widzewiacy ponownie weszli na wysokie obroty. W poniedziałek mieli trening na murawie, byli na siłowni oraz odbyli godzinną odprawę w sali kinowej poświęconą dwóm meczom z zeszłej soboty – opowiedział na antenie Widzew.FM Jakub Dyktyński.

Reklama

Wtorek był jeszcze bardziej intensywny, bo łodzianie trenowali dwukrotnie na boisku. W kolejnych dniach widzewiacy będą poświęcali dużo czasu na szlifowanie taktyki. Dlatego też podczas treningów zaobserwować można dużo pracy z piłkami, a zdecydowanie mniej ćwiczeń poświęconych aspektom motorycznym i siłowym.

CZYTAJ TAKŻE >>> Widzew chce przeprowadzać jeszcze lepsze transfery

Wszyscy zdrowi i gotowi

Jedną z najważniejszych informacji przekazanych przez Jakuba Dyktyńskiego jest ta dotycząca zdrowia piłkarzy.

Reklama

Wszyscy są dostępni do gry, pracują, pogoda jest bardzo dobra, więc kibice nie muszą być zaniepokojeni – powiedział Dyktyński.

Reklama

Przypomnijmy, że po sobotnich sparingach na drobne problemy narzekali Kristoffer Normann Hansen oraz Dawid Owczarek. W meczach nie wystąpił natomiast Adam Dębiński. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ. Wygląda jednak na to, że cała trójka już uporała się z kłopotami zdrowotnymi, dzięki czemu trener Janusz Niedźwiedź ma do dyspozycji pełną kadrę.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama