Reklama
Reklama
Reklama

Dwaj nowi członkowie SRTS Widzew i oferta przejęcia spółki

Czas < 1 min czytania
Dwaj nowi członkowie SRTS Widzew i oferta przejęcia spółki

Widzew Łódź herb (fot. Widzew.com)

Reklama

Na walnym zebraniu Stowarzyszenia RTS Widzew nie zapadły decyzje dotyczące przyszłości spółki. Ofertę jej przejęcia złożył Tomasz Stamirowski.

Reklama

Oto komunikat Widzewa: „W dniu 12 maja 2021 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź. Jego głównym punktem była dyskusja na temat sytuacji finansowej Spółki prowadzącej pierwszoligową drużynę.

Członkowie Stowarzyszenia zostali zapoznani z sytuacją finansową przez przedstawiciela Rady Nadzorczej. Nastąpiło też podsumowanie rozmów z podmiotami deklarującymi dotychczas chęć zainwestowania w Widzew swoich środków. W związku z powyższym członkowie Stowarzyszenia zostali poinformowani, że na ten moment nie ma żadnych ofert inwestycyjnych. Po tej informacji jeden z członków SRTS – pan Tomasz Stamirowski – złożył deklarację, że zamierza złożyć prywatną ofertę inwestycyjną, którą przedstawi Stowarzyszeniu na kolejnych obradach WZC w dniu 18 maja 2021 roku.

Reklama

Podczas środowych obrad nastąpiło również rozszerzenie składu Stowarzyszenia. Jego członkami zostali panowie Dariusz Antczak oraz Wojciech Borkowski [obaj są z firmy Deante, która od kilkunasty lat wspiera – przyp. Łódzki Sport].

Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia zostało odroczone do najbliższego wtorku, kiedy to obrady będą kontynuowane i ich głównym tematem będzie analiza oferty inwestorskiej.”

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama