Reklama
Reklama

Dwudziesty strzelec dla Widzewa

Czas < 1 min czytania
Dwudziesty strzelec dla Widzewa

Stomil Olsztyn - Widzew Łódź, Bartłomiej Pawłowski/fot. Martyna Kowalska, widzew.com

W meczu Widzewa ze Stomilem Olsztyn dwa gole zdobył Bartłomiej Pawłowski. To już dwudziesty strzelec bramki dla łódzkiej drużyny w tym sezonie.

Reklama

Pawłowski swoje bramki zdobył w 8. i 49. minucie piątkowego meczu. To jego pierwsze trafienia dla Widzewa po prawie 9 latach. Ostatniego gola dla czerwono-biało-czerwonych zdobył 19 kwietnia 2013 roku. Widzew zremisował wtedy z Piastem Gliwice 1:1.

Co ciekawe, Pawłowski jest już dwudziestym strzelcem bramki dla Widzewa w tym sezonie. Żadna inna drużyna Fortuna 1. Ligi i PKO Ekstraklasy nie może się czymś takim pochwalić, a być może i w Europie nie ma takiego drugiego zespołu.

Oczywiście może być jeszcze lepiej, bo na swoje gole czekają nowi w drużynie Martin Kreuzriegler, Kristoffer Hansen (był bliski w piątek), Ernest Terpiłowski i Petryk Lipski. Spośród zawodników, którzy w kadrze są już od dawna swojej bramki nie ma jeszcze tylko Przemysław Kita i kilku młodych piłkarzy, którzy jednak nie grają właściwie wcale.

Reklama

Strzelcy goli dla Widzewa w tym sezonie:

Bartosz Guzdek – 6

Reklama

Karol Danielak, Juliusz Letniowski, Patryk Stępiński, Paweł Tomczyk – po 3

Fabio Nunes, Radosław Gołębiowski, Mattia Montini, Bartłomiej Pawłowski, Daniel Tanżyna po 2

Tomasz Dejewski, Michał Grudniewski, Marek Hanousek, Kacper Karasek, Dominik Kun, Mateusz Michalski, Patryk Mucha, Krystian Nowak, Daniel Villanueva, Paweł Zieliński – po 1.

Reklama

Piłka nożna

Bartłomiej PawłowskiWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama