Grot Budowalni sprzedają karnety. Nie wszyscy muszą kupować

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Grot Budowalni sprzedają karnety. Nie wszyscy muszą kupować - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
SiatkówkaZaczęła się sprzedaż karnetów na mecze Grot Budowlanych Łódź. Kibice, którzy kupili abonamenty na poprzedni sezon, wejdą za darmo. W ostatni weekend września zaczną się rozgrywki Tauron Ligi. Grot Budowlani 25 września zmierzą się w Łodzi z Jokerem Świecie. Klub zachęca kibiców do kupowania karnetów, które kosztują od 100 zł (emeryci, renciści, uczniowie i studenci), 150 zł (normalne) i 500 zł (VIP z cateringiem i parkingiem).

Zaczęła się sprzedaż karnetów na mecze Grot Budowlanych Łódź. Kibice, którzy kupili abonamenty na poprzedni sezon, wejdą za darmo.

W ostatni weekend września zaczną się rozgrywki Tauron Ligi. Grot Budowlani 25 września zmierzą się w Łodzi z Jokerem Świecie. Klub zachęca kibiców do kupowania karnetów, które kosztują od 100 zł (emeryci, renciści, uczniowie i studenci), 150 zł (normalne) i 500 zł (VIP z cateringiem i parkingiem). Dzieci do lat 6 mogą oglądać mecze za darmo.

Karnety są sprzedawane w biurze klubu w Sport Arenie (II piętro, pokój 2.048) od poniedziałku do piątku w  godzinach 10-14. Więcej informacji można uzyskać pod telefonem: 782 997 053

Karnetów nie muszą kupować kibice, którzy mieli abonamenty na poprzedni sezon. Z powodu pandemii tylko na dwa spotkania można było wpuszczać fanów na trybuny, dlatego klub zdecydował, że będą wpuszczani za darmo. -  Chcieliśmy wyjść naprzeciw naszym kibicom, którzy w ubiegłym sezonie kupili karnety, a ich nie wykorzystali. Oczywiście, jeśli chcą wspierać nasz klub, mają możliwość kupienia nowych karnetów, ale nie wymagamy tego od nich – wyjaśnia prezes Marcin Chudzik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo