Reklama
Reklama
Reklama

Grot Budowlani Łódź od porażki zaczynają sparingowe granie

Czas < 1 min czytania
Grot Budowlani Łódź od porażki zaczynają sparingowe granie

Grot Budowlani Łódź przegrywają w pierwszym sparingu / Fot. Grot Budowlani Łódź

Kibice zgromadzeni w Sport Arenie na towarzyskim meczu Grot Budowlanych Łódź w sobotni wieczór oglądali porażkę łódzkiego zespołu. Okazja na rewanż przyjdzie jednak bardzo szybko.
Reklama

Grot Budowlani Łódź powoli wchodzą na wysokie obroty

W pierwszym meczu kontrolnym przed startem sezonu 2022/2023 w Sport Arenie zespół niebiesko-biało-czerwonych gościł kibiców. Fani na razie nie mogą być zadowoleni, bowiem Grot Budowlani Łódź ulegli Energa MKS-owi Kalisz w pierwszym sparingu przed startem sezonu. 

Pierwszy set nie wskazywał na porażkę łódzkiej drużyny. Początkowa odsłona padła łupem Budowlanych, które wygrały 25:22. Kaliszanki szybko odrobiły straty z nawiązką, wygrywając do 19 i 23. Czwarty set obie drużyny umówiły się zagrać jedynie do 15 punktów. Ten także wygrał zespół przyjezdny 15:7. 

Szansę gry od Macieja Biernata otrzymały wszystkie obecne zawodniczki. W meczu nie zobaczyliśmy tylko Moniki Fedusio, która przebywa na zgrupowaniu z reprezentacją Polski

Najwięcej punktów w pierwszym sparingu po stronie Grot Budowlanych zdobyły Dominika Sobolska-Tarasova i Aleksandra Kazała. Siatkarki zdobyły odpowiednio 9 i 8 punktów. U rywalek najlepiej spisywały się natomiast Karolina Drużkowska (15 punktów) oraz Aleksandra Wójcik i Aleksandra Rasińska (obie po 12 oczek). 

Następny sparing pomiędzy Grot Budowlanymi Łódź, a Energa MKS-em Kalisz odbędzie się już w środę 21 września

CZYTAJ TAKŻE>>>Intensywny okres przygotowawczy dla Grot Budowlanych Łódź

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani ŁódźTAURONLiga

Dodaj komentarz

Reklama