Byłe Budowlane siłą #VolleyWrocław
Grot Budowlani w przedostatnim spotkaniu rundy zasadniczej pojechały do Wrocławia, gdzie o sile drużyny stanowią byłe zawodniczki Grot Budowlanych. W pierwszej szóstce drużyny ze stolicy Dolnego Śląska wystąpiły trzy byle siatkarki niebiesko-biało-czerwonych. Mowa tutaj o Annie Lewandowskiej, Annie Bączyńskiej i Julii Szczurowskiej.
Bardzo słaby mecz Grot Budowlanych
Grot Budowlane zaczęły ten mecz fatalnie. Przy zagrywce Anny Bączyńskiej łodzianki nie potrafiły wyprowadzić skutecznego ataku, co wykorzystywały gospodynie. Wrocławianki prowadziły nawet 7:0. Nie jest niespodzianką, że tych strat podopieczne Macieja Biernata nie zdołały odrobić. Co prawda niebiesko-biało-czerwone potrafiły dojść wrocławianki na jeden punkt, ale później znowu gospodynie zaliczyły serię udanych. Budowlane przegrały ostatecznie 19:25.
Po zmianie stron nie było wiele lepiej, patrząc z perspektywy łódzkiej drużyny. Tym razem #VolleyWrocław uciekł rywalkom przy zagrywce Muhlsteinovej. Świetne spotkanie rozgrywała Julia Szczurowska. Atakująca z Wrocławia w połowie drugiego seta miała już 13 zdobytych punktów. #VolleyWrocław całkowicie dominował na placu gry. Nie zmieniły tego zmiany Macieja Biernata, który wpuścił na boisko Weronikę Sobiczewską i Martynę Łazowską. Łodzianki przegrały 16:25.
To nie był dzień Grot Budowlanych. Łodziankom nie wychodziło nic, wrocławiankom wychodziło niemal wszystko. W trzecim secie #VolleyWrocław wygrał 25:20. Budowlane zagrały bardzo słaby mecz. Wrocławianki z kolei zagrały chyba najlepsze spotkanie w tym sezonie.
Świetnie w tym meczu pokazała się jedna z byłych siatkarek Grot Budowlanych. Julia Szczurowska, bo o niej mowa zdobyła w tym meczu aż 22 punkty i wydatnie przyczyniła się do pokonanie łódzkiego zespołu.
#VolleyWrocław - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:16, 25:20)
#VolleyWrocław: Bączyńska, Szczurowska, Ponikowska, Lewandowska, Stronias, Muhlsteinova, Stancelewska, Pawłowska, Chorąża
Grot Budowlani: Lisiak, May, Bjelica, Wilińska, Różyńska, Blagojević, Łysiak, Sobiczewska, Łazowska, Kukulska, Pol
CZYTAJ TAKŻE: ŁKS Commercecon – Grot Budowlani. To już pewne! Będą derby Łodzi o mistrzostwo

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.