Reklama
Reklama
Reklama

Grot Budowlani mają nowego trenera

Czas < 1 min czytania
Grot Budowlani mają nowego trenera

Siatkarki Grot Budowlanych w meczu z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała (fot. Marian Zubrzycki)

Zmiana trenera w Grot Budowlanych. Nowym szkoleniowcem łódzkiego zespołu został Maciej Biernat.

Reklama

Grot Budowalni Łódź rozstali się z Jakubem Głuszakiem. Nowym trenerem łódzkiego zespołu będzie Maciej Biernat, do tej pory asystent i statystyk. Decyzja prawdopodobnie podyktowana była słabymi wynikami Budowlanych. Łódzki zespół zanotował fatalną passę pięciu porażek z rzędu. – Z prezesem dużo rozmawiamy i szukamy rozwiązań.  Moim zdaniem, do młodej drużyny trzeba mieć dużo więcej cierpliwości. Ale oczywiście liczę się z tym, jak wygląda praca trenera. To nie jest tak, że tylko w Polsce trenerzy tracą pracę w trakcie sezonu. Tak się dzieje na całym świecie – mówił Głuszak w rozmowie z Łódzkim Sportem.

Głuszak prowadził kobiecą reprezentację Węgier. Przed rozpoczęciem sezonu zastąpił Błażej Krzyształowicza, który pracuje teraz w Lokomotiwie Kaliningrad.

Reklama

Przed Budowalnymi trzy bardzo ważne mecze, które zadecydują o tym, czy zespół będzie liczył się walce o najwyższe cele. Najpierw łódzka drużyna zagra z Developresem Rzeszów, następnie w Pucharze Polski z BKS-em Bielsko-Biała, a na koniec z ŁKS-em Commercecon.

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama