Grot Budowlani zagrają o trzecie miejsce

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Grot Budowlani zagrają o trzecie miejsce - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
SiatkówkaGrot Budowlani Łódź w dniach 2-3 sierpnia rozegrali trzy spotkania w ramach towarzyskiego turnieju rozgrywanego na plaży w Ustce, PGE Grand Prix. Łodzianki zakończyły zmagania w pierwszej fazie zawodów, przegrywając wszystkie spotkania. Zespół Grot Budowlanych Łódź przebywają w Ustce, gdzie biorą udział w turnieju PGE Grand Prix, czyli towarzyskich zawodów przedsezonowych, rozgrywanych na plaży w Ustce w dniach 2-4 sierpnia 2024 roku. Oprócz łodzianek udział w zawodach wzięły także drużyny: KGHM #VolleyWrocław, ITA TOOLS Stal Mielec oraz Moya Radomka Radom.Pierwszego dnia Grot Budowlani Łódź zagrali dwa spotkania. Oba niestety okazały się przegrane.

Grot Budowlani Łódź w dniach 2-3 sierpnia rozegrali trzy spotkania w ramach towarzyskiego turnieju rozgrywanego na plaży w Ustce, PGE Grand Prix. Łodzianki zakończyły zmagania w pierwszej fazie zawodów, przegrywając wszystkie spotkania.

Zespół Grot Budowlanych Łódź przebywają w Ustce, gdzie biorą udział w turnieju PGE Grand Prix, czyli towarzyskich zawodów przedsezonowych, rozgrywanych na plaży w Ustce w dniach 2-4 sierpnia 2024 roku. Oprócz łodzianek udział w zawodach wzięły także drużyny: KGHM #VolleyWrocław, ITA TOOLS Stal Mielec oraz Moya Radomka Radom.

Pierwszego dnia Grot Budowlani Łódź zagrali dwa spotkania. Oba niestety okazały się przegrane. W obu spotkaniach niebiesko-biało-czerwone przegrywały 0:2. W sobotnie przedpołudnie łodzianki zmierzyły się w trzecim spotkaniu z Moya Radomką Radom. Ten mecz Budowlane także przegrały 0:2.

Grot Budowlani przegrali zatem wszystkie mecze, ale mimo to nadal nie muszą zająć ostatniego miejsca na turnieju w Ustce. Łodzianki w niedzielę, 4 sierpnia o 11:00 zmierzą się z trzecim zespołem po pierwszej fazie w meczu o trzecią lokatę.

Wyjazd do Ustki trener Grot Budowlanych potraktował jako dobrą okazję na integrację, niż walkę o jak najlepszy rezultat. W zespole Budowlanych zaszło sporo zmian po zakończeniu ubiegłego sezonu, dlatego trzydniowy wyjazd nad morze wydaje się świetną okazją, żeby skonsolidować zespół przed startem zmagań w sezonie 2024/25.

CZYTAJ TAKŻE: Z jakimi numerami zagrają Grot Budowlane?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo