Reklama
Reklama

IT Solutions, oficjalny Partner Comarch, z rozwiązaniami systemowymi również dla sportu

Czas 3 min czytania
IT Solutions, oficjalny Partner Comarch, z rozwiązaniami systemowymi również dla sportu

Business team celebrating a good job in the modern office

Systemy informatyczne to dla każdej działalności gospodarczej narzędzia dziś już niezbędne. Firma IT Solutions potrafi dostosować najlepsze rozwiązania do każdego klienta, ale duży nacisk kładzie nie tylko na produkt, a też na pełną obsługę i wsparcie w bieżącym użytkowaniu.

Comarch to tylko początek

Fakturowanie, czy ogólniej mówiąc szeroko rozumiane wsparcie sprzedaży, logistyka, księgowość – to obszary, które trudno wyobrazić sobie bez zautomatyzowanych aplikacji i kompleksowych systemów informatycznych. Ich podstawą musi być niezawodność, ale żeby w pełni korzystać z ich możliwości niezbędne jest dostosowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb i wsparcie na każdym etapie użytkowania – od wdrożenia, przez zastosowanie w praktyce po ewaluację skuteczności.

Reklama

I tu z pomocą przychodzi firma IT Solutions, która jako oficjalny Partner Comarch, czyli globalnego dostawcy biznesowych rozwiązań IT obsługujących kompleksowo relacje z klientami i optymalizujących działalność operacyjną oraz procesy biznesowe, odpowiada na wszystkie te potrzeby.

Człowiek zawsze na pierwszym miejscu

Założona przez Aurelię Klonowską firma pracuje na sprawdzonych systemach najwyższej jakości, ale co ważniejsze, potrafi na ich podstawie stworzyć spersonalizowane narzędzia, które będą w pełni odpowiadać potrzebom danej firmy. To jednak nie koniec. IT Solutions przywiązuje największą wagę do relacji z partnerami, dlatego poszczycić może się długoletnią współpracą z wieloma podmiotami, które zdecydowały się skorzystać z jej usług.

Reklama

Dla nas to oczywiste, że za sukcesem w biznesie, niezależnie od zastosowanych systemów, zawsze stoi człowiek. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi partnerzy zamiast zastanawiać się nad sensownością inwestycji, mogli skupić się na dalszym rozwoju firmy i pracowników. Jesteśmy z nimi cały czas. Pomagamy maksymalnie wykorzystywać możliwości oferowanych programów i codziennie dokładamy wszelkich starań, by zastosowane rozwiązania przynosiły im coraz więcej korzyści – wyjaśnia Klonowska.

Twoje potrzeby są najważniejsze

O tym, że IT Solutions poradzi sobie z każdym zadaniem i oferuje znacznie więcej niż katalogowe i dobrze dotychczas znane rozwiązania, świadczy stworzenie przez firmę autorskiego narzędzia KidsApp. – W domu ginęliśmy pod stertą karteczek z informacjami z przedszkola oraz naszymi własnymi przypominajkami, co i którego dnia należy zrobić. Postanowiliśmy coś z tym zrobić i tak powstała KidsApp, aplikacja przeznaczona przede wszystkim dla przedszkoli i żłobków, pozwalająca połączyć te instytucje z rodzicami w sposób uporządkowany i wygodny, umożliwiający dużo efektywniejsze zarządzanie czasem i informacją – zdradza właścicielka IT Solutions. Z KidsApp z powodzeniem korzystają dyrektorzy placówek, nauczyciele i opiekunowie grup oraz właśnie rodzice. W jego skład wchodzą między innymi: kalendarz, informacje o obecnościach moduł płatności, platforma do bezpośredniego kontaktu, ale także takie urozmaicenia, jak np. aktualny jadłospis.

Reklama
KidsApp to aplikacja przeznaczona przede wszystkim dla przedszkoli i żłobków, pozwalająca połączyć te instytucje z rodzicami w sposób uporządkowany i wygodny

Innowacyjność i zaufanie przepisem na sukces

Firma IT Solutions odważnie podejmuje wyzwania i wdraża nieszablonowe pomysły, wyłamując się zdigitalizowanym, zero-jedynkowym rozwiązaniom informatycznym i biznesowym. Klienci cenią jednak nie tylko jakość oferowanych produktów i usług, ale też zaangażowanie we współpracę i realne przyczynianie się do rozwoju firm. Nic w tym dziwnego, Aurelia Klonowska stawia sprawę jasno. – Nasza firma powstała  dlatego, że wierzymy w to, że możemy zmieniać otaczający nas świat na lepsze. Jako przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że – zamiast narzekać – trzeba po prostu działać. Dzięki naszym działaniom i stale poznawanym potrzebom naszych obecnych i nowych klientów, udaje nam się łączyć różne światy, dając im dedykowane rozwiązania, takie jak: ePolisa, eSerwis czy przywołana wcześniej KidsApp, ale również gotowe systemy ERP firmy Comarch.

Reklama

Miło, fachowo, szybko i sprawnie. Oczywiście z dbałością o interes klienta – te słowa przewijają się w większości opinii na temat firmy.

Raz nawiązane relacje biznesowe zamieniają się w wieloletnie partnerstwa, z których czerpią obie strony. Co ważne, IT Solutions pracuje z firmami z różnych branż. Z jej usług korzystają podmioty nastawione typowo na sprzedaż, również tak specjalistyczną, jak np. spryskiwacze do szyb samochodowych i płyny do dezynfekcji, ale też takie, które potrzebują wsparcia w logistyce czy księgowości, choć maksymalizacja zysku wcale nie musi być ich nadrzędnym celem.

Zanim trafiłem do IT Solutions, współpracowałem już z dwoma Partnerami Comarch, ale to właśnie w kontaktach z panią Aurelią i jej zespołem pierwszy raz trafiłem na taką otwartość, komunikatywność i zrozumienie naszych potrzeb. Wszystkie ustalenia realizowane są rzetelnie i na czas, często rozmawiamy. To zupełnie inny poziom, dzięki czemu zbudowaliśmy trwałą, wieloletnią relację – przyznał pan Michał Ząbecki, prezes firmy Doris Polska z Mławy.

Reklama

Spersonalizowane rozwiązania znajdą w niej również kluby sportowe, siłownie czy kluby fitness, niezależnie od lokalizacji. Dlatego oferta firmy powinna zainteresować także przedsiębiorców, firmy i organizacje z Łodzi i całego województwa.

Więcej o IT Solutions dowiedzieć można się ze strony internetowej: https://its.biz.pl/. Zachęcamy też do sprawdzenia możliwości, jakie daje autorski projekt firmy, czyli wspomniana już KidsApp (SZCZEGÓŁY).

Reklama

Inne sporty

ComarchERPinformatykaIT SolutionsITSKidsApppartner Comarchrozwiązania IT

Dodaj komentarz

Reklama