Reklama
Reklama
Reklama

Jak będzie wyglądał tunel Serca Łodzi

Czas < 1 min czytania
Jak będzie wyglądał tunel Serca Łodzi

Stadion Widzewa

Kibice mają szansę zaprojektować tunel prowadzący na boisko stadionu Widzewa

Reklama

Już od jakiegoś czasu w klubie z al. Piłsudskiego 138 starają się, by stadion i jego okolice były jak najbardziej widzewskie, by nawiązywały do wspaniałej historii klubu. Wiele rzeczy udało się wywalczyć. To m.in. nazwa klubu i herb na stadionie od strony al. Piłsudskiego oraz specjalne branding ze starych zdjęć dokumentujących pierwsze mistrzostwo Polski Widzewa 40 lat temu. Z tej samej okazji powstał mural na szczycie bloku niedaleko obiektu. Z kolei przed Sercem Łodzi stoi pomnik twórców Wielkiego Widzewa.

Tunel dla Widzewa

Szefowie klubu chcą też, by piłkarze wychodzili na boisko specjalnym tunelem. Tak, by przede wszystkim rywale, zanim wyjdą na wypełniony kibicami stadion, zobaczyli, że zaraz zmierzą się z drużyną legendarnego klubu, który w przeszłości ogrywał najlepsze zespołu Europy. To ma zrobić na nich wrażenie. Póki co zbierane są na ten cel pieniądze.

Reklama

Teraz Widzew ogłosił, że każdy chętny może zaprojektować taki tunel. „Tunel to miejsce, w którym kumulują się przedmeczowe emocje, a piłkarze gości czują respekt przed siłą i tradycją gospodarzy, z którymi spotykają się po wyjściu z szatni. Chcemy, by kibice Widzewa pomogli stworzyć koncepcję, która pozwoli uchwycić ducha czterokrotnego mistrza Polski i jego najważniejsze wartości” – pisze klub na swojej stronie internetowej.

„Wypełnione trybuny, zasłużeni zawodnicy, dziesiątki fanklubów, historyczne momenty lub nagłówki z gazet? Pokaż co dla Ciebie definiuje Widzew i stwórz projekt tunelu w Sercu Łodzi” – zachęcają działacze.

Swoje prace można zgłaszać na adres mailowy redakcja@widzew.com.

Reklama

Wszelkie informacje i regulamin konkursu można znaleźć tutaj.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama