Reklama
Reklama
Reklama

Jak oni to robią? Orzeł Łódź ma nowego sponsora

Czas < 1 min czytania
Jak oni to robią? Orzeł Łódź ma nowego sponsora

Orzeł Łódź ma drugie zwycięstwo Fot. orzel.lodz.pl

Grono sponsorów Orła Łódź powiększa się z każdym dniem.

Reklama

Od sezonu 2022 do grona Sponsorów i Partnerów Klubu Żużlowego „Orzeł” Łódź dołączyła firma Elbud Sp. z o.o. Na mocy podpisanej umowy nośniki reklamowe z marką firmy pojawią się podczas meczów eWinner 1 Ligi na Moto Arenie Łódź oraz na stronie www.orzel.lodz.pl

Dołączamy do grona sponsorów Klubu i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i długofalowa. Jako firma funkcjonujaca w województwie łódzkim chcieliśmy zwiększyć rozpoznawalność marki poprzez sport. Ze względu na duży potencjał klubu zdecydowaliśmy się na współpracę z Klubem Żużlowym Orzeł Łódź – mówi Paweł Drećko Dyrektor Marketingu Elbud.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ >>> LOKALNA FIRMA WESPRZE ORŁA <<<

– Przed nadchodzącym sezonem do grona naszych przyjaciół dołączyła firma Elbud sp. z o.o.. To kolejny dowód na to, że nasz klub jest atrakcyjny pod względem marketingowym i kolejne firmy decydują się na współpracę. Zachęcamy wszystkich kibiców do korzystania z usług naszego Nowego Sponsora firmy Elbud – stwierdził Witold Skrzydlewski, Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź. 

ZNANA FIRMA WRÓCIŁA DO ORŁA (WIĘCEJ)

Reklama

ELBUD sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu złożonych instalacji elektroenergetycznych, realizuje projekty z obszaru instalacji fotowoltaicznych, Systemów Inteligentnego Budynku (BMS), montażu ekonomicznych, a zarazem efektywnych pomp ciepła Mitsubishi Electric. Zapewnia niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne, a wychodząc naprzeciw potrzebom nowej generacji inteligentnej mobilności Elbud oferuje montaż wielostandardowych stacji ładowania samochodów elektrycznych, a także ładowarek naściennych w przedsiębiorstwie, domu lub innej lokalizacji.

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama