Reklama
Reklama

Jest szansa, by zastąpić prezesa Widzewa

Czas < 1 min czytania
Jest szansa, by zastąpić prezesa Widzewa

Mateusz Dróżdż, prezes Widzewa Łódź/fot. Marian Zubrzycki

W niedzielę po raz 30. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do zlicytowania jest m.in. dzień w fotelu prezesa Widzewa.

Reklama

Jeśli komuś marzyło się kiedyś lub marzy, by kierować Widzewem, to nareszcie ma ku temu okazję. Z okazji 30. finału WOŚP do zlicytowania jest fotel prezesa. Oczywiście Mateusz Dróżdż może spać spokojnie i dalej kierować klubem, ale na jeden dzień ktoś go zastąpi.

„Dzień w fotelu Prezesa Widzewa Łódź. Licytowane wydarzenie to możliwość spędzenia całego dnia w Klubie 4-krotnego Mistrza Polski, półfinalisty Europejskiego Pucharu Mistrzów i uczestnika Ligi Mistrzów. To niepowtarzalna okazja poznania kuluarów działania Klubu, jego pracowników i zawodników. Wspólnie ze zwycięzcą licytacji Klub ustali termin realizacji zależny m.in. od sytuacji epidemicznej w Kraju” – napisano w opisie aukcji. Dostępna jest tutaj.

Reklama

Na razie za dzień w fotelu prezesa Widzewa trzeba zapłacić więcej niż 1225 złotych (stan na godzinę 8.30 w sobotę). Nie jest to wygórowana kwota. No i przecież pieniądze trafią dla dzieciaków, a konkretnie na okulistykę dziecięcą.

WOŚP. Koszulka Widzewa od wiceprezydenta

Oczywiście to nie wszystkie widzewskie aukcje. Dla przykładu, koszulkę z autografami piłkarzy drużyny licytuje wiceprezydent Łodzi Adam Pustelnik, który jest kibicem Widzewa. Licytować można tutaj.

Reklama

Samych auckji Widzewa jest więcej i dostępne są tutaj. To m.in. wyjazd skautingowy razem z dyrektorem sportowym lub dyrektorem ds. skautingu Widzewa, trening z pierwszym zespołem, a Kancelaria Inkaso WEC S.A, która sponsoruje klub, oferuje zwycięzcy aukcji bilet VIP na ostatni mecz sezonu Fortuna 1. Ligi. Nagrody są więc wspaniałe.

Reklama

Piłka nożna

Mateusz DróżdżWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama