Reklama
Reklama

Jest transfer! Kristoffer Normann Hansen piłkarzem Widzewa

Czas < 1 min czytania
Jest transfer! Kristoffer Normann Hansen piłkarzem Widzewa

Kristoffer Normann Hansen piłkarzem Widzewa Łódź

Norweg Kristoffer Hansen został nowym piłkarzem Widzewa.

Reklama

To pierwszy zimowy transfer łódzkiego klubu. 27-letni Norweg, który najczęściej występuje po lewej stronie pomocy, podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne 2 lata.

Kristoffer Normann Hansen jest wychowankiem zespołu Larvik Turn, z którego trafił do akademii Sandefjord Fotball. To właśnie w tym klubie rozegrał najwięcej spotkań na różnych poziomach ligowych – w jego barwach zagrał łącznie w 135 meczach, w których strzelił 20 goli i zanotował 15 asyst.

Reklama

W minionym sezonie jako zawodnik Sandefjord wystąpił w 26 meczach Eliteserien – najwyższej klasy rozgrywkowej Norwegii. W tym czasie ośmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców i wypracował 7 asyst.

Reklama

W 2014 r. Kristoffer Normann Hansen czterokrotnie zagrał w meczach towarzyskich reprezentacji Norwegii U20 i U21. Zdobył w nich jedną bramkę.

Reklama

Kristoffer Normann Hansen o grze dla Widzewa

– Negocjacje trwały już jaki czas. Rozpoczęliśmy je po zakończeniu sezonu w Norwegii w połowie grudnia, a następnie wyjechałem na urlop, po czym doszliśmy do porozumienia. Cieszę się, że rozmowy zakończyły się pomyślnie. Zależy mi na tym, by wykonać kolejny krok w karierze, a Widzew chce awansować. Chcę grać jak najwięcej meczów i pomóc drużynie. To najważniejszy cel, by być częścią tego sukcesu – powiedział Kristoffer Normann Hansen.

Piłka nożna

Kristoffer HansenWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama