Reklama
Reklama

Kapitan ŁKS-u trenuje na nadbałtyckich plażach

Czas < 1 min czytania
Kapitan ŁKS-u trenuje na nadbałtyckich plażach

Arkadiusz Malarz ŁKS (fot. Marian Zubrzycki)

Chociaż piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego przebywają obecnie na urlopach, to nie ma mowy, by zupełnie zapomnieli o swoim zawodzie. Ełkaesiacy sumiennie realizują wytyczne trenerów, by jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu.

Reklama

Jednym z piłkarzy, którzy ciężko ćwiczą nawet podczas wakacji jest Arkadiusz Malarz. Kapitan ŁKS-u daje dobry przykład swoim młodszym kolegom i regularnie biega po nadbałtyckich plażach.

Przypomnijmy, że po ostatnim ligowym meczu (porażka 0:2 z Koroną Kielce) piłkarze ŁKS-u rozpoczęli krótki kilkudniowy urlop.

Reklama

Z kolei już w poniedziałek (27 lipca) spotkają się na stadionie przy al. Unii 2. Obecnie ełkaesiacy spędzają wolny czas z rodzinami, lecz nie oznacza to, że zapomnieli zupełnie o piłce nożnej.

Trener Wojciech Stawowy wraz ze swoim sztabem przygotował dla podopiecznych rozpiskę z indywidualnymi ćwiczeniami w okresie urlopu. Wszystko po to, by ełkaesiacy byli gotowi już na pierwsze zajęcia.

Tegoroczna przerwa w rozgrywkach potrwa krócej niż zwykle. Mecz z Koroną Kielce odbył się 18 lipca, a już w ostatni weekend sierpnia, więc nieco ponad miesiąc po tamtym spotkaniu ełkaesiacy zainaugurują rozgrywki na zapleczu ekstraklasy.

Reklama
https://www.facebook.com/lkslodz/posts/3265728590140944

– Musimy być gotowi do walki w pierwszej lidze. Cel jest jasny, ale żeby go zrealizować powinniśmy solidnie przepracować okres przygotowawczy. Piłkarze mają krótkie urlopy i muszą je dobrze spożytkować – mówił po meczu z Koroną trener Wojciech Stawowy.

Zgodnie z planem piłkarze ŁKS-u wrócą do zajęć 27 lipca. Wówczas czekają ich badania wydolnościowe, a my przekonamy się, jak każdy z zawodników przepracował tydzień urlopowy.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama