Reklama
Reklama
Reklama

Kazimierz Moskal trenerem ŁKS-u? Wszystko na to wskazuje

Czas < 1 min czytania
Kazimierz Moskal trenerem ŁKS-u? Wszystko na to wskazuje

Kazimierz Moskal podczas meczu otwarcia Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla. Czy dawny trener wróci na al. Unii?, fot. Marian Zubrzycki

Nowy trener ŁKS-u oglądał mecz Ukrainy z Armenią na stadionie Króla? Wszystko na to wskazuje.

Chociaż trenera ŁKS-u mieliśmy poznać dopiero w niedzielę, wiele wskazuje na to, że będzie nim Kazimierz Moskal. Pochodzący z Krakowa szkoleniowiec oglądał mecz Ukrainy z Armenią, razem z Tomaszem Salskim, właścicielem klubu z al. Unii i Januszem Dziedzicem, dyrektorem sportowym.

Reklama

Od maja, trener, który wraz z ŁKS-em awansował do ekstraklasy był najpoważniejszym kandydatem na objęcie łódzkiego klubu w sezonie 2022/2023. Podczas rozmowy z Łódzkim Sportem, Moskal mówił: „Na ten moment, żadnych konkretów ze strony szefów klubu nie było, poza tym jeżeli nawet coś byłoby na rzeczy to wolałbym żeby informacja wyszła bezpośrednio od władz ŁKS-u„.

 Na ŁKS zawsze spoglądam z sentymentem. Gdyby doszło do negocjacji byłbym gotowy objąć łódzki klub, nawet mimo problemów, o których czytam w mediach – dodał zasłużony piłkarz Wisły Kraków.

Reklama

Nowego trenera ŁKS-u poznamy w niedzielę, ale więcej niż prawdopodobne jest, że do Łodzi po dwóch latach wróci Kazimierz Moskal.

Piłka nożna

Kazimierz MoskalŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama