Prezes Mateusz Dróżdż i wiceprezes Michał Rydz zorganizowali we wtorek specjalną konferencję, podczas której opowiadali o swoich działaniach przez ostatnie jedenaście miesięcy. Mówili m.in. o tym, jak wygląda teraz praca w klubie, w jakim stanie są jego finanse, ilu sponsorów udało się pozyskać, jak wygląda marketing klubu i jakie Widzewa ma plany i cele na przyszłość.
Ominęli sprawy sportowe. Jak wiadomo, drużynie pozostały jeszcze dwa mecze do końca sezonu. Oby dwa, bo to będzie oznaczało bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Jeśli się nie uda, pozostaną jeszcze baraże.
Prezes Widzewa zwraca się do kibiców
Dróżdż i Rydz ocenili się - tak można było wywnioskować - pozytywnie. Prezes klubu zachęcał jednak kibiców, by i oni ocenili pracę zarządu. My się w to wtrąciliśmy i zarządziliśmy sondę. Po 24 godzinach i prawie 400 głosach mamy wyniki.
Zapytaliśmy: "Jak oceniacie pracę wykonaną dotychczas przez obecny zarząd Widzewa Łódź?"
65,6 procent głosów oddano na odpowiedź - pozytywnie. Negatywnie - tylko 9,7 procent. Ciekawe, jakie nastroje będą po rozgrywkach. Prawie 20 proc. głosujących uznało, że jest jeszcze za wcześnie na takie oceny.
![Kibice ocenili pracę zarządu Widzewa [WYNIKI SONDY] - Zdjęcie główne](https://static.ddbelchatow.pl/lodzkisport/lodzkisport.pl/wp-content/uploads/2021/09/drozdzu.jpg)
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.