Reklama
Reklama

Kibice Widzewa mieli problem z wejściem na stadion

Czas < 1 min czytania
Kibice Widzewa mieli problem z wejściem na stadion

LODZ. 10.04.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. SKRA CZESTOCHOWA - WIDZEW LODZ N/Z KIBICE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Podczas ostatnich meczu Widzewa w Sercu Łodzi część kibiców miała problem z dostaniem się na stadion. To ma się zmienić.

Reklama

Widzew w ostatnie dwie niedzielę grał w Łodzi. W mediach społecznościowych sporo kibiców skarżyło się, że na bramkach nie skanują się ich wejściówki i nie mogą wejść na mecz. Chodziło głównie o karnety na meczu z GKS-em Tychy, ale kibice pisali też o pojedynczych biletach, bo takie obowiązywały na spotkanie ze Skrą Częstochowa. Klub dostrzegł problem i zareagował:

„Informujemy, że w ciągu ostatniego tygodnia przeprowadzono testy, w trakcie których udało się zdiagnozować błędy podczas skanowania kart karnetowych na stadionowych bramkach. Wprowadzono poprawki, które powinny wyeliminować niedogodności. W przypadku wszelkich problemów kibice uzyskają pomoc w Punkcie Obsługi Kibica w kasie nr 2” – napisano.

Reklama

Trzeba więc mieć nadzieję, że nie powtórzy się to przed sobotnim meczem z Puszczą Niepołomice w Sercu Łodzi. Widzew będzie już gospodarzem tego meczu (bo ze Skrą nie był), a więc wracają karnety. Od poniedziałku można zwalniać miejsca, jeśli w planach nie ma się pójścia na mecz.

Reklama

Posiadacz karnetu zwalniający swoje miejsce generuje kod, który można przekazać wybranej osobie chcącej zakupić bilet na mecz. Kody będą aktywne do środy 13 kwietnia, do godz. 23:59. Następnie wszystkie zwalniane miejsca będą trafiały do otwartej puli sprzedaży.

Reklama

Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama