Reklama
Reklama
Reklama

Kibice Widzewa mogą zaprojektować klubową maskotkę

Czas < 1 min czytania
Kibice Widzewa mogą zaprojektować klubową maskotkę

Maskotka Widzewa/widzew.com

Klub za pośrednictwem swojej oficjalnej witryny ogłosił konkurs na projekt Klubowej Maskotki. Udział w nim mogą wziąć kibice klubu.

Jaki czas temu informowaliśmy o tym, że Widzewski Wilk, którego mogliśmy oglądać przy okazji meczów domowych Widzewa, zniknie z Serca Łodzi. Nie wiadomo jednak było czy będzie to całkowita zmiana aktualnej maskotki, czy jedynie zmiana wyglądu popularnego Wilka. Za pomocą ankiety zorganizowanej przez łódzki klub, kibice zdecydowali, że od nowego sezonu widzewiakom towarzyszyć będzie zupełnie nowa postać. 

Reklama

CZYTAJ TAKŻE>>>Juliusz Letniowski wraca do Widzewa Łódź

Kibice mogą się wykazać

Dziś Widzew oficjalnie ogłosił, że nową maskotką klubu nie będzie wilk. O tym kto zajmie jego miejsce mogą zdecydować kibice. Wszystko za sprawą konkursu graficznego zorganizowanego przez klub. Udział w nim może wziąć każdy, a technika wykonania projektu jest dowolna. Spośród wszystkich prac, zostaną wybrane najlepsze, a następnie ponownie to kibice dojdą do głosu. Wybiorą oni najlepszy projekt maskotki, co będzie miało wpływ na ostateczny wybór klubu. Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na widzew.com

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama