Reklama
Reklama

Kolejny bramkarz blisko Widzewa

Czas < 1 min czytania
Kolejny bramkarz blisko Widzewa

Wasyl Łytwynenko, Widzew Łódź/fot. Marcin Bryja, widzew.com

Wasyl Łytwynenko z Ukrainy przechodzi testy medyczne w Widzewie.

Reklama

Jeszcze tylko moment i Widzew będzie miał pełną kadrę na ostatni etap rozgrywek w Fortuna 1. Lidze. Po tym, jak z powodu kontuzji wypadli Jakub Wrąbel i Konrad Reszka, klub szukał ich następców. W wtorek ogłoszono, że kontrakt podpisał pochodzący ze Słowacki Henrych Ravas.

24-latek dołączył do Mateusza Ludwikowskiego, który był jedynym bramkarzem w kadrze. Tak jak pisaliśmy, szukano jeszcze jednego gracza do bramki i – tak jak też informowaliśmy – wytypowano piłkarza z Ukrainy. Nieoficjalnie wiadomo, że to właśnie on był sprawdzany w sparingu z Legią Warszawa w sobotę. Ten piłkarz to Wasyl Łytwynenko. To 30-latek, który grał na zapleczu ekstraklasy Ukrainy w klubie Obołoń Kijów.

Reklama

Ukrainiec blisko Widzewa

Łytwynenko mierzy 192 centymetry wzrostu (więc jest o 3 cm niższy od Ravasa). Nie grał w żadnym ze znanych klubów na Ukrainie.

Widzew poinformował, że 30-latek przechodzi już testy medyczne, a to oznacza, że testy sportowe już zdał. Kolejny etap to podpisanie kontraktu. W ten sposób łódzki klub będzie miał pełną kadrę, a Ravas dostanie do rywalizacji Ukraińca.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Wasyl ŁytwynenkoWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama