Łódzki Sport: Lato czy zima?
Joao Bernardes (Widzew Łódź Futsal): Lato.
Książka czy film?
- Film.
Herbata czy kawa?
- Herbata.
Morze czy góry?
- Morze.
Jesień czy wiosna?
- Jesień.
Facebook czy Instagram?
- Instagram.
Telewizja czy Internet?
- Internet.
Rock czy Pop?
- Pop.
Ulubione danie?
- Jest ich zbyt wiele…niech będzie lasagne.
Urlop aktywny czy leniwy?
- Aktywny.
Wolisz wygrać 5:4 czy 1:0?
- 5:4.
Szybkość czy siła?
- Szybkość.
Ulubiony klub zza granicy?
- Oczywiście Benfica.
Największe marzenie?
- Zagrać w najmocniejszym zespole na świecie i pomóc mojej rodzinie finansowo.
ZOBACZ TAKŻE >>> Stanisławski: Mieliśmy okazje, które powinniśmy wykorzystać

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.