Reklama
Reklama

Krótki finisz przygotowań Widzewa Łódź do ligi

Czas < 1 min czytania
Krótki finisz przygotowań Widzewa Łódź do ligi

Trening Widzewa Łódź / fot. Marcin Olczyk

Czerwono-biało-czerwoni mają za sobą pierwszy trening po powrocie z obozu przygotowawczego w Turcji. Czasu na ostatnie szlify przed ligą nie zostało wiele, bo już w piątek Widzew zagra z Arką Gdynia.

Reklama

Spełnione marzenie widzewiaków

Dzięki aktywnej współpracy władz klubu z kierownictwem MOSiR-u Łódź, zespół Janusza Niedźwiedzia, zgodnie z oczekiwaniami szkoleniowca, po zakończeniu zgrupowania w Alanyi może kontynuować pracę na naturalnej nawierzchni już w Polsce. – Od początku mieliśmy takie właśnie założenia. Dlatego w tym konkretnym terminie wylecieliśmy do Turcji – przyznał trener w porannej audycji radiowej w radiu Widzew.fm.

MOSiR stanął na wysokości zadania. Widzew będzie trenował w Łodzi! (CZYTAJ WIĘCEJ)

Wszędzie dobrze, ale na stadionie najlepiej?

W poniedziałek faktycznie widzewiacy wyszli na boisko z naturalną murawą ośrodka treningowego przy ul. Małachowskiego w Łodzi. Tak powinno być również w kolejnych dniach, za wyjątkiem czwartku, kiedy to tradycyjnie dzień przed meczem domowym Widzew ma możliwość trenowania na płycie głównej stadionu.

Reklama

Czasu mało, dylematów sporo

Po pierwszych w nowym tygodniu zajęciach Niedźwiedziowi zostały już tylko 3 jednostki treningowe, by odpowiednio przygotować zespół do pierwszego, a zarazem bardzo ważnego meczu Fortuna 1 Ligi z Arką Gdynia. – Ze wskazaniem meczowej dwudziestki problemu nie będzie, ale z wyjściową jedenastką już tak – zauważył szkoleniowiec, który wydaje się być zadowolony z poziomu rywalizacji w drużynie. Czy słusznie? Pierwsza weryfikacja już w piątek 25 lutego o 20:30.

Stadion Widzewa gotowy? Tak zmienił się obiekt czerwono-biało-czerwonych (SPRAWDŹ)

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Janusz Niedźwiedźpiłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama