Reklama
Reklama
Reklama

Które mecze kibice obejrzą na stadionie?

Czas < 1 min czytania
Które mecze kibice obejrzą na stadionie?

Piłkarze ŁKS-u świętują zwycięstwo w jesiennym starciu łódzkich drużyn rozgrywanym przy al. Piłsudskiego, fot. ŁKS Łódź / Cyfrasport

Rząd zdecydował o powrocie kibiców na stadiony. Ile spotkań obejrzą fani ŁKS-u i Widzewa?

Reklama

Przede wszystkim nie obejrzą wszyscy. Na stadionie będzie mogło być zajęte 25 proc. miejsc. W przypadku ŁKS-u jest to około 1500 siedzeń. Widzew dopingować ze stadionu będzie mogło mniej więcej 4500 kibiców.

Kibice wrócą na stadiony po 15 maja. Fortuna 1 Liga będzie wtedy rozgrywała 30. kolejkę.

Reklama

Uprzywilejowani są widzewiacy, którzy pierwszy mecz obejrzą już 16 maja. Będzie to spotkanie z Termaliką Nieciecza. Następny mecz, który kibice zobaczą na żywo odbędzie się 28 maja – Widzew podejmie GKS Tychy. Ostatnie spotkanie sezonu, podczas którego Widzew mierzył się będzie z Odrą Opole zaplanowane jest na 12 czerwca.

Kibice ŁKS-u objerzą na żywo tylko dwa mecze. Oba mogą przesądzić o awansie.

Pierwszy mecz na al. Unii 2 na którym fani biało-czerwono-białych będą mogli dopingować swoich ulubieńców odbędzie się 21 maja. ŁKS zagra z sąsiadem z tabeli Górnikiem Łęczna. Drugie spotkanie, które kibice obejrzą na żywo to mecz z Termaliką Nieciecza. Odbędzie się on 5 czerwca.

Reklama

Restrykcje związane z meczami wyjazdowymi nie zostaną zniesione. Dopingować łódzkie drużyny będzie można tylko na meczach domowych.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama