Reklama
Reklama
Reklama

Legia, Lech i… Widzew! Droższe ceny biletów na mecz z beniaminkiem PKO Ekstraklasy

Czas < 1 min czytania
Legia, Lech i… Widzew! Droższe ceny biletów na mecz z beniaminkiem PKO Ekstraklasy

Widzew ma wielki atut w postaci kibiców FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Kluby PKO Ekstraklasy powoli publikują cenniki biletów i karnetów na nadchodzący sezon. Kilka dni temu poznaliśmy ceny wejściówek na mecze Rakowa Częstochowa. Wicemistrz Polski ogłosił, że na trzy mecze obowiązywać będzie wyższa cena biletów – chodzi o spotkania z Legią, Lechem i Widzewem.
Reklama

Cała Polska czekała na Widzew w PKO Ekstraklasie

To kolejny dowód na to, że piłkarska Polska czekała na powrót Widzewa Łódź do ekstraklasy. Łódzki klub, w opinii pracowników wicemistrza Polski, znajduje się w trójce najbardziej rozpoznawalnych marek PKO Ekstraklasy, o czym świadczy fakt droższych biletów (o 10 złotych) na mecz z Widzewem.

Reklama

– Widzimy, jak wielkie jest zainteresowanie medialne. Widać, że wszyscy czekali na Widzew w ekstraklasie – powiedział jeszcze w maju w rozmowie z „Łódzkim Sportem” wiceprezes Widzewa Michał Rydz. Jak się okazuje, wiedział co mówi.

Oprócz Widzewa, w grupie zespołów, za których obejrzenie na żywo kibice Rakowa będą musieli zapłacić więcej, są Legia Warszawa i Lech Poznań. A to już o czymś świadczy.

Reklama

Mecze z Widzewem zawsze budziły w Częstochowie duże emocje. W latach 90-tych na trybunach zasiadał komplet widzów i zapewne, biorąc pod uwagę pojemność stadionu i duże zainteresowanie karnetami, pula biletów na ten mecz rozejdzie się w szybkim tempie. Stąd wyższa cena niż na inne mecze – wyjaśnia w rozmowie z „ŁS” Michał Szprendałowicz, rzecznik prasowy Rakowa Częstochowa.

CZYTAJ TAKŻE >>> W tym Widzew już ma wicemistrzostwo Polski

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama