ŁKS chce aktywizować młodzież szkolną. Od września, szkoły podstawowe mogą wziąć udział w akcji "WF z ŁKS-em". To konkurs, w którym szkoły z najwyższą frekwencją na lekcjach wychowania fizycznego, pod koniec semestru otrzymają nagrody od dwukrotnych mistrzów Polski.
Lekcje WF z ełkaesiakami
- W ramach naszej akcji pojawimy się w waszych szkołach, żeby przeprowadzić pokazowe lekcje oraz porozmawiać o tym, dlaczego sport jest fajny i może być początkiem niezwykłej przygody. Gwarantujemy ciekawe zajęcia z ciekawymi gośćmi - czytamy na stronie ŁKS-u.
Żeby dołączyć do programu przedstawiciele szkół muszą wysłać maila na adres [email protected]. Do wygrania są: karnety na rundę jesienną, sprzęt komputerowy, klubowe gadżety.

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.