Magdalena Saad w przyszłym sezonie nie będzie broniła barw ŁKS Commercecon.
Saad jest wychowanką ŁKS, ale w seniorskiej drużynie zadebiutowała dopiero w 2020 roku. Między pierwszym, a drugim pobytem w łódzkim klubie libero spędziła 17 lat w innych drużynach. Sezon 2020/2021 zakończyła jako czwarta najlepsza przyjmująca. Przypomniany wywiad jaki ukazał się z libero na naszej stronie, przed siatkarskimi derbami Łodzi.
https://lodzkisport.pl/chcemy-po-derbach-powiedziec-lks-rzadzi-w-lodzi/

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.