Libero odeszła z ŁKS Commercecon

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Libero odeszła z ŁKS Commercecon - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
SiatkówkaMagdalena Saad w przyszłym sezonie nie będzie broniła barw ŁKS Commercecon. Saad jest wychowanką ŁKS, ale w seniorskiej drużynie zadebiutowała dopiero w 2020 roku. Między pierwszym, a drugim pobytem w łódzkim klubie libero spędziła 17 lat w innych drużynach. Sezon 2020/2021 zakończyła jako czwarta najlepsza przyjmująca. Przypomniany wywiad jaki ukazał się z libero na naszej stronie, przed siatkarskimi derbami Łodzi. https://lodzkisport.pl/chcemy-po-derbach-powiedziec-lks-rzadzi-w-lodzi/

Magdalena Saad w przyszłym sezonie nie będzie broniła barw ŁKS Commercecon.

Saad jest wychowanką ŁKS, ale w seniorskiej drużynie zadebiutowała dopiero w 2020 roku. Między pierwszym, a drugim pobytem w łódzkim klubie libero spędziła 17 lat w innych drużynach. Sezon 2020/2021 zakończyła jako czwarta najlepsza przyjmująca. Przypomniany wywiad jaki ukazał się z libero na naszej stronie, przed siatkarskimi derbami Łodzi.

https://lodzkisport.pl/chcemy-po-derbach-powiedziec-lks-rzadzi-w-lodzi/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo