Reklama
Reklama

Lider ŁKS-u nie zagra w derbach. Chce rozwiązać kontrakt

Czas < 1 min czytania
Lider ŁKS-u nie zagra w derbach. Chce rozwiązać kontrakt

Antonio Dominguez nie pomoże ŁKS-owi w tym sezonie (fot. Marian Zubrzycki)

"Antonio Dominguez wystąpił z wnioskiem o rozwiązanie kontraktu z Łódzkim Klubem Sportowym. Hiszpan powołał się na względy osobiste i poinformował drużynę, że nie pomoże jej na finiszu pierwszoligowych rozgrywek" - czytamy na lkslodz.pl.

Antonio Dominguez chce rozwiązać kontrakt z ŁKS-em

Jak informuje klub z al. Unii 2, 29-letni piłkarz wystąpił z wnioskiem o rozwiązanie umowy z ŁKS-em, powołując się na względy osobiste. Zawodnik wyjaśnił w obecności sztabu szkoleniowego, że nie zdoła pomóc zespołowi w końcówce bieżącego sezonu Fortuna 1 Ligi.

Reklama

Władze Łódzkiego Klubu Sportowego nie zgodziły się jednak na rozwiązanie kontraktu. Jednocześnie ŁKS poinformował, że powodem takiej decyzji piłkarza nie są kwestie finansowe, gdyż te sprawy względem Antonio Domingueza są uregulowane.

Dominguez nie zagra w derbach Łodzi

Problemy Domingueza to poważny cios dla całego zespołu ŁKS-u. Przed drużyną najważniejszy mecz sezonu, czyli derby z Widzewem (już 3 maja), a następnie intensywna końcówka sezonu, w której ŁKS będzie walczył o baraże, a ostatecznie nawet o awans do PKO Ekstraklasy. Deklaracja hiszpańskiego pomocnika, zgodnie z którą nie zdoła pomóc zespołowi w końcówce bieżącego sezonu Fortuna 1 Ligi, to wyzwanie dla sztabu szkoleniowego ŁKS-u. Trenerzy muszą teraz nie tylko zastąpić Domingueza, ale także nie pozwolić na to, by decyzja Hiszpana odbiła się negatywnie na zaangażowaniu pozostałych piłkarzy.

Reklama

Przypomnijmy, że 29-letni Hiszpan to jeden z liderów zespołu z al. Unii. Dominguez dołączył do ŁKS-u w 2020 roku i w biało-czerwono-białych barwach rozegrał 71 meczów (13 w ekstraklasie, 4 w Pucharze Polski i pozostałe w pierwszej lidze), w których zdobył 14 bramek i zanotował pięć asyst.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Reklama