Reklama
Reklama

Liga Mistrzów wraca na Widzew

Czas < 1 min czytania
Liga Mistrzów wraca na Widzew

Widzew w Lidze Mistrzów 1996/fot. widzew.com

Podczas meczu ze Skrą Częstochowa Widzew uczci 25-lecie gry w Lidze Mistrzów.

Reklama

Pierwszy mecz w elitarnych rozgrywkach Widzew na swoim stadionie rozegrał 26 września. Grał wtedy z Atletico Madryt. Przegrał 1:4, ale walczył pięknie. Cudownego gola, prawie z połowy boiska, strzelił wtedy Marek Citko.

Niemal dokładnie 25 lat później – 24 września – Widzew zagra w lidze ze Skrą Częstochowa i właśnie wtedy klub wraz z kibicami uczci udział w Lidze Mistrzów. Na mecz zostaną zaproszeni ówcześni trenerzy, zawodnicy, działacze i pracownicy. Na ścianie budynku klubu zostanie zawieszona tablica upamiętniająca rocznicę gry czerwono-biało-czerwonych w elitarnych rozgrywkach.

Reklama

Widzew w Lidze Mistrzów – 25-lecie

Goście zwiedzą muzeum, przywitają się też z kibicami na trybunach. Po meczu zaplanowano kolację. „Już dziś możemy zapowiedzieć, że swój udział potwierdziło wielu zawodników mistrzowskiej drużyny z lat 90., a także trener Franciszek Smuda. Z okazji wydarzenia Klub przygotuje wyjątkowy, rocznicowy Program Meczowy poświęcony jubileuszowi” – poinformował Widzew.

Z okazji jubileuszu na mecz – z inicjatywy fanklubów – zaproszonych zostało też 1500 dzieci.

Przed meczem na fanów Widzewa czekają też atrakcje w strefie kibice. Trwają starania, by poza możliwością spotkania byłych zawodników, w ciągu komunikacyjnym u stóp trybuny D zaprezentowały się kolejne regiony, z których do Serca Łodzi regularnie przyjeżdżają tłumy kibiców.

Reklama

Przypominamy, że od czwartku można zapisywać się na mecz ze Skrą.

Piłka nożna

Liga MistrzówWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama