ŁKS Commercecon Łódź rozegrał wczoraj spotkanie o Superpuchar Polski. Niestety Wiewióry przed oczami łódzkich fanów musiały uznać wyższość z rywalek, a trofeum pojechało razem z Chemikiem do Polic.
Siatkarki ŁKS-u Commercecon bardzo słabo rozpoczęły ten sezon. W TAURONLidze mają tylko jedno zwycięstwo w trzech spotkaniach. Teraz łódzkie na własnym terenie uległy Chemikowi Police w starciu o Superpuchar Polski, który rozgrywany był oczywiście pomiędzy mistrzem kraju, a zdobywcą Pucharu Polski.
CZYTAJ WIĘCEJ O MECZU: ŁKS Commercecon musi poczekać na pierwsze trofeum
![ŁKS Commercecon Łódź nie sprostał Chemikowi Police [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne](https://static.ddbelchatow.pl/lodzkisport/lodzkisport.pl/wp-content/uploads/2023/10/LKS-Chemik-Supepuchar-53.jpg)
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.