Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon wymienił sztab trenerski

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon wymienił sztab trenerski
Całkowicie nowy sztab szkoleniowy ŁKS-u Commercecon wywalczy złoty medal Tauron Ligi?

ŁKS Commercecon, przed sezonem wymienił cały sztab szkoleniowy. Pierwszym trenerem brązowych medalistek Tauron Ligi zostało Alessandro Chiappini.

Reklama

Spędziłem naprawdę miło czas w Legionowie. Myślę, że był to długi projekt. mogę więc powiedzieć, że nadszedł właściwy czas, aby rozpocząć nowe wyzwanie. Tak więc cieszę się, że zostałem wybrany przez ŁKS Commercecon i będę częścią tego projektu przez kolejne 2 lata. walczę o ważne cele – powiedział Włoch z polskim paszportem po podpisaniu kontraktu.

Czytaj także: ŁKS Commercecon ma nowego trenera.

Reklama

Nowy statystki i trener w ŁKS-ie Commercecon

Szkoleniowiec wybrał asystentów. Pierwszym z nich będzie Adrian Chyliński, a drugim Maciej Juszt. Obaj pracowali z Chiappinim w Legionovii.

Statystykiem ŁKS-u Commercecon będzie Kamil Kwieciński. Wraz ze znanym z polskiej ligi Ferhatem Akbasem pracuje w reprezentacji Chorwacji. W przeszłości był w sztabach szkoleniowych Enea PTPS Piła, Chemika Bydgoszcz, United Volley Frankfurt, Energa MKS Kalisz i SWD Powervolleys Düren.

O przygotowanie motoryczne ŁKS-u zadba Michele Patoia. Włoski trener pracował w klubach ze swojej ojczyzny i z Azerbejdżanu: Desparze Perugia, Igtisadchi Baku, Assicuratrice Milanese Volley Modena, Pomì Casalmaggiore, Lokomotivie Baku, Nordmeccanica Rebecchi Piacenza, myCicero Pesaro, Südtirol Bolzano i Zanetti Bergamo.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama