Reklama
Reklama

ŁKS Commercecon zaczyna walkę o medale. Tańsze wejściówki na mecz łodzianek

Czas < 1 min czytania
ŁKS Commercecon zaczyna walkę o medale. Tańsze wejściówki na mecz łodzianek

LODZ. 20.12.2021 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM N/Z MARTYNA GRAJBER, KLAUDIA ALAGIERSKA, ROBERTA RATZKE FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

W poniedziałek o 17:30, siatkarki ŁKS-u Commercecon rozegrają pierwszy mecz w play-offach. Kibice wejdą za połowę ceny.

Reklama

Siatkarki ŁKS-u Commercecon, w poniedziałek o 17:30 rozegrają pierwszy mecz play-offów. Ich rywalem będzie Radomka Radom. Łodzianki odpadły z Pucharu Polski i Pucharu CEV, więc dla prowadzonego przez Michała Cichego zespołu, to ostatnia szansa na medale. – W poniedziałek pierwszy mecz z Radomką. Przygotowujemy się mocno. Głowy są skupione tylko na poniedziałkowym meczu. Staramy się nie wybiegać w przyszłość. Najważniejsza jest wygrana z Radomką u siebie. Chcemy mocno wejść w play-offy – zapowiada Martyna Grajber, przyjmująca ŁKS-u Commercecon.

Starzy znajomi na al. Unii

Zespół z Radomia poprowadzi Błażej Krzyształowicz. To trener, który doskonale zna specyfikę meczów na al. Unii, bo przez wiele lat prowadził Budowalne. –  Błażej zna specyfikę ŁKS-u, ale tego z poprzednich sezonów. W tym roku wiele się zmieniło. Jest nowy trener, nowe zawodniczki. Sam Błażej spędził pół roku poza Polską, więc prawdopodobnie nie śledził rozgrywek aż tak dokładnie. Oczywiście to bardzo dobry trener, więc będzie starał się przygotować zespół jak najlepiej, ale wydaje mi się, że to nie będzie atut Radomki – uważa Grajber. Oprócz Krzyształowicza, w zespole z Radomia gra kilka zawodniczek z przeszłością w ŁKS-ie, chociażby dobrze wspominane przez łódzkich kibiców Aleksandra Wójcik i Zuzanna Efimienko-Młotkowska.

Reklama

Łódzki klub obniżył ceny biletów. Wejściówki na play-offy, będą kosztowały tyle samo co na mecze rundy zasadniczej.

Reklama

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama