ŁKS zaprezentował stroje, w których będzie rozgrywał mecze domowe w sezonie 2022/2023. Chociaż szefowie dwukrotnych mistrzów Polski zapowiadali, że ze względu na oszczędności w tym roku, koszulki będą proste, to końcowy efekt prezentuje się schludnie.
Rywal ŁKS-u zagra w starych koszulkach
Koszulki są białe i mają czerwone wstawki. Stroje wyjazdowe będą czarne. Kibice, którzy liczyli na bardziej zaawansowany graficznie model muszą poczekać. Ten ma się pojawić na 115-lecie łódzkiego klubu w 2023 roku.

Prezentacja GKS-u Katowice fot: GKS Katowice
Ełkaesiacy w sobotę zainaugurują pierwszą ligę meczem z GKS-em Katowice. Zespół ze Śląska będzie grał w tych samych koszulkach co wiosną poprzedniego sezonu. Kibiców drużyny z Katowic zdenerwowała informacja o tym, że GKS zostaje przy starych strojach i sposób w jaki została przekazana.
- Uważamy, że koszulki są bardzo ładne, dobrej jakości i nie zostały wykorzystane w wystarczającym stopniu. Dlatego podjęto decyzję o tym, by zespół nadal z nich korzystał - napisał na Twitterze GKS Katowice.
CZYTAJ TAKŻE >>> Widzew chciał piłkarza ŁKS-u. „Temat był bardzo realny”

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.