ŁKS ma powód to dumy. Miss World pomaga Ukraińcom

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

ŁKS ma powód to dumy. Miss World pomaga Ukraińcom - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożna- Wierzę, że w najbliższej przyszłości możemy zrobić jeszcze więcej i już nie mogę się doczekać, aby to osiągnąć - powiedziała Karolina Bielawksa, Miss World i kibicka ŁKS-u. Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss World. Łodzianka jest zaangażowaną kibicką ŁKS-u. Swoim sukcesem stara się dzielić z poszkodowanymi podczas rosyjskiej agresji w Ukrainie. Najpiękniejsza kobieta na świecie powiedziała Jestem wdzięczna, że razem z organizacją Miss World mogliśmy pomóc w aukcji charytatywnej i przekazać 20 tys.

- Wierzę, że w najbliższej przyszłości możemy zrobić jeszcze więcej i już nie mogę się doczekać, aby to osiągnąć - powiedziała Karolina Bielawksa, Miss World i kibicka ŁKS-u.

Karolina Bielawska zdobyła tytuł Miss World. Łodzianka jest zaangażowaną kibicką ŁKS-u. Swoim sukcesem stara się dzielić z poszkodowanymi podczas rosyjskiej agresji w Ukrainie. Najpiękniejsza kobieta na świecie powiedziała

Jestem wdzięczna, że razem z organizacją Miss World mogliśmy pomóc w aukcji charytatywnej i przekazać 20 tys. dol. na wsparcie tej ważnej sprawy. Wierzę, że w najbliższej przyszłości możemy zrobić jeszcze więcej i już nie mogę się doczekać, aby to osiągnąć!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo