Reklama
Reklama

ŁKS. Marcel Wszołek wrócił do treningu!

Czas < 1 min czytania
ŁKS. Marcel Wszołek wrócił do treningu!

fot. ŁKS Łódź

ŁKS opublikował nagranie z pierwszego treningu po przylocie do Side. Widać na nim Marcela Wszołka, który pierwszy raz od pół roku trenuje z kolegami z zespołu.

Reklama

Marcel Wszołek to były piłkarz młodzieżowych drużyn Lechii Gdańsk i reprezentant Polski w kategoriach U-15, U-16 i U-17. W czerwcu 18-letni środkowy pomocnik podpisał z Łódzkim Klubem Sportowym umowę obowiązującą do końca sezonu 2022/2023. Zaledwie dwa miesiące później podczas meczu rezerw doznał jednak kontuzji-koszmaru każdego piłkarza – zerwania więzadła krzyżowego. -W ŁKS-ie każdy przekonywał mnie, żebym się nie obwiniał, bo taka kontuzja mogła spotkać każdego. Zachęcają mnie, żebym myślał pozytywnie i patrzył w przyszłość – mówił wkrótce po tym przykrym zdarzeniu w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Ciężka praca, szybki powrót

Młody piłkarz przeszedł zabieg rekonstrukcji zerwanego więzadła i szybko przystąpił do rehabilitacji. Pracował z klubowymi fizjoterapeutami, uczestniczył w zajęciach na siłowni, powoli był przygotowywany do powrotu do treningów. Ten wysiłek przyniósł efekty.

Reklama

W nagraniu opublikowanym dziś przez ŁKS widać, jak Wszołek ćwiczy wraz z resztą zespołu podczas pierwszych zajęć po przylocie do Side. To oznacza, że 18-latkowi udało się wrócić do treningu bardzo szybko – w pięć miesięcy, a zatem dwa miesiące wcześniej niż przewidywały pierwotne prognozy.

Po treningu klubowi koledzy nagrodzili Marcela Wszołka gromkimi, zasłużonymi brawami.

Reklama

Fot. ŁKS Łódź

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama