Reklama
Reklama
Reklama

ŁKS otworzy sparing dla karnetowiczów

Czas < 1 min czytania
ŁKS otworzy sparing dla karnetowiczów

fot. Marian Zubrzycki

W sobotę ŁKS rozegra ostatni sparing przed startem rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Starcie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki z poziomu trybun będą mogli obejrzeć jedynie posiadacze karnetów na mecze biało-czerwono-białych.

Reklama

Starcie z piętnastą drużyną eWinner 2 Ligi (pięć punktów straty do miejsca gwarantującego utrzymanie) będzie pierwszym sparingiem, jaki ełkaesiacy rozegrają po powrocie z obozu w tureckim Side, a jednocześnie ostatnim sprawdzianem ich formy przed wznowieniem pierwszoligowych rozgrywek. Mecz zostanie rozegrany w nietypowym formacie: kibice obejrzą dwie połowy trwające po 60 minut każda.

Sparing ŁKS-u tylko dla karnetowiczów

Klub z al. Unii zdecydował, że sobotnie starcie będą mogli obejrzeć na żywo jedynie posiadacze karnetów na mecze „Rycerzy Wiosny”. Na trybunach Stadionu im. Władysława Króla zostanie dla nich udostępnionych 566 miejsc, z czego 70% będzie przeznaczonych dla osób zaszczepionych. Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona tylko przez internet, a rozpocznie się pod koniec tego tygodnia.

Reklama

Fortuna 1 Liga tuż-tuż

Sparing ŁKS-Pogoń Grodzisk Mazowiecki rozpocznie się w sobotę 19 lutego o 15:00. Już tydzień później ełkaesiacy rozegrają pierwszy ligowy mecz po przerwie zimowej. W sobotę 26 lutego o 20:30 zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie.

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama