Reklama
Reklama

ŁKS pozyskał następcę Radaszkiewicza

Czas < 1 min czytania
ŁKS pozyskał następcę Radaszkiewicza

Nowy napastnik ŁKS-u zacznie w rezerwach, ale kto wie czy nie pójdzie drogą Macieja Radaszkiewicza?

Reklama

Rezerwy ŁKS-u po awansie do trzeciej ligi nie są głównym kandydatem do spadku, ale żeby się utrzymać muszą wiosną lepiej punktować. Na pewno młodym ełkaesiakom nie pomógł fakt, że kilku piłkarzy drugiej drużyny ze względu na plagę kontuzji zostało włączonych do seniorskiej drużyny. ŁKS poinformował, że pozyskał następcę Macieja Radaszkiewicza. Nowym napastnikiem drugiej drużyny Rycerzy Wiosny został Błażej Radwanek. O miejsce w składzie będzie rywalizował z wychowankiem biało-czerwono-białych Łukaszem Dynelem.

Radwanek jest wychowankiem Hutnika Kraków. Grał również w Garbarni i Zagłębiu Sosnowiec. Ostatnie pół roku spędził w trzecioligowej Wisłoce Dębica. Zawodnik ma 187 centymetrów wzrostu, a oficjalna strona ŁKS-u przedstawiając go podkreśliła, że do atutów napastnika należy doskonałe wyszkolenie techniczne. W razie problemów kadrowych z Radwanka będzie mógł skorzystać również Kibu Vicuna. Nowy piłkarz ŁKS-u ma doświadczenie w pierwszej lidze, w której rozegrał sześć meczów i strzelił jedną bramkę.

Reklama

Po przenosinach na al. Unii, Radwanek powiedział:

ŁKS to wspaniali kibice i duży klub, w którym mam szansę się rozwinąć. Przedstawiono mi plan na najbliższą przyszłość i ta wizja bardzo mi się spodobała. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę być częścią tej społeczności.

Reklama

fot: ŁKS

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama